JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žymūs vaikinai: tokių merginų nuotraukų socialiniame tinkle nepraleistume pro akis... (FOTO)

Žymūs vaikinai: tokių merginų nuotraukų socialiniame tinkle nepraleistume pro akis… (FOTO)

Vyrai – iš Marso, moterys – iš Veneros. Konstatuojame tokį faktą, kai nepavyksta suprasti priešingos lyties atstovo. Deja, mes visi iš tos pačios Žemės. Vaikinai nori tų pačių paprastų dalykų, kaip ir merginos. Tuojau pati tuo įsitikinsi. Atvirai apie merginas mums išsipasakoti sutiko keturi žymūs vaikinai: dainininkas Audrius Janonis, akordeono virtuozas Martynas Levickis, fotografas Deividas Bendžius ir žymaus projekto „Kitokie pasikalbėjimai“ sumanytojas Mantas Bertulis.

Kokia jūsų nuomonė apie seksualias merginų nuotraukas socialiniuose tinkluose? Ar tokia mergina atkreiptų jūsų dėmesį?

A. Janonis: Seksualumas yra gerai, kol tai nevirsta vulgarumu. Kartais mergina gali būti apsirengusi kūną dengiančiais drabužiais, tačiau jos žvilgsnis spinduliuos seksualumu. Kita vertus, mergina gali pozuoti nuoga, tačiau tai atrodys visai ne seksualiai. Seksualios merginų nuotraukos socialiniuose tinkluose man patinka, tačiau vulgarios dėmesio tikrai neatkreiptų.

M. Levickis: Žinoma, kad atkreiptų, juk akims neliepsi užsimerkti. Bet aš nesu iš tų, kurie labai palankiai žiūrėtų į savo ir savo artimų žmonių gyvenimo detalių viešinimą. Su tuo susiję ir tai, ką mes keliame į socialinius tinklus. Manau, kad toks elgesys neretai gali būti interpretuojamas kaip desperacija. Nors, žinoma, jei mergina turi ką parodyti, dėl to nesigėdija, o anaiptol – didžiuojasi, kodėl gi ne. Bet man vis tiek atrodo, kad tai labiau privatus reikalas.

D. Bendžius: Kiekvienas žmogus renkasi, kaip jam elgtis. Jei tų merginų pasirinkimas yra toks, labai šaunu. Tik reikia nepamiršti, kad tai, ką padarei praeityje, gali labai stipriai atsirūgti ateityje. Faktas, kad tokios nuotraukos yra dedamos, nes norima į save atkreipti dėmesį. Visiems mums jo reikia, tik vieni jį gauna savo darbu ir nuopelnais, kiti – apnuogintu kūnu.

M. Bertulis: Visi mes esame kažkiek narcizai ir nereikia to slėpti. Vieni dėmesį bando gauti demonstruodami išvaizdą, kiti – išmonę, o treti – įžeidinėdami homoseksualius žmones. Visi siekiame to paties, tačiau patys turime atsirinkti, kam skirti dėmesį. Mano dėmesį atkreipia visos seksualios nuotraukos.

Pasikalbėkime apie vaikinus. Koks kitų vaikinų elgesys su merginomis jums yra nepriimtinas, nesuprantamas? Kaip niekuomet neleistumėte sau elgtis?

A. Janonis: Mergina su vaikinu turi jaustis laiminga ir saugi, tad niekada neleisčiau sau panaudoti fizinio ar psichologinio smurto. Tokių veiksmų niekada nepateisinčiau ir kitų žmonių santykiuose. Ne tik nepateisinčiau, bet ir imčiausi priemonių, kad sustabdyčiau smurtą. Baisiausia, kad dažna mergina tokius įvykius slepia kaip didžiausią gėdą, nesuprasdama, kad gėdytis turėtų ne ji, o smurtaujantis vaikinas.

M. Levickis: Tai elementaru – pagarba grįsti santykiai yra siekiamybė. Bet juk mums visiems visko nutinka, būna, kad įkaistam. Aš ir pats norėčiau mokėti labiau valdytis. Manau, nepriimtina merginą traktuoti kaip savo nuosavybę, tikėtis, kad ji turi aukotis dėl tavęs, dėl tavo ambicijų, norų, darbo ir pan. Man labai patinka savarankiškos merginos, kurios žino, ko nori, tačiau tas noras neužgožia šalia esančio žmogaus ir jo norų.

D. Bendžius: Niekada nesupratau ir nesuprasiu merginos savinimosi lyg daikto. Kai ji uždaroma namie, atskiriama nuo draugų ar draugių. Reikia bėgti nuo tokių vaikinų, nes vėliau prasidės ir smurtas. Merginą reikia gerbti ir į viską žiūrėti blaiviu protu, negali būti ir vaikiško pavydo scenų. Mergina nėra augintinis, kurį gali sau leisti „auginti“ namie.

Nuotrauka du kartus paspausk nykščiu. Kai atsiras ♥️ reikš, kad tau pavyko! #vilnius #lithuania #deividasben #90s

A post shared by Deividas Bendžius (@deividasben) on Jun 26, 2017 at 1:04am PDT

M. Bertulis: Esu girdėjęs iš vienos merginos, kad jos vaikinas ją vadina stora. Tai man visiškai nesuprantamas dalykas. Pagarba vienas kitam, manau, yra svarbiausias santykių pamatas. Taip pat nesuprantu vaikinų, nešančių savo merginų rankines (nebent juose yra plytų būsimam judviejų namui). Dar labai juokingi draudimai kur nors eiti. Jeigu nepasitiki savo mergina, tai kokio velnio jūs kartu?

Užbaikite sakinį: tobulas pasimatymas, tai…

A. Janonis: Kai laiką leidi su mylimu žmogumi. Ir visai nesvarbu, ką veikiate: einate į teatrą, vakarieniaujate restorane ar žiūrite filmą namuose. Tobulam pasimatymui sukurti nereikia nei kelionės į Paryžių, nei gondolos Venecijoje. Juk svarbiausia – du pasimatyme esantys žmonės ir kaip jie tuo metu jaučiasi.

🚡

A post shared by AUDRIUS JANONIS (@janaudrius) on Dec 20, 2017 at 9:55am PST

M. Levickis: Kai nė akimirką negalvoji, kada tai baigsis.
D. Bendžius: Kai ji sumoka už filmo bilietą ir valgo sūdytus spragėsius. (Juokiasi.) Jei atvirai, net nežinau. Nebuvau tikrame pasimatyme jau labai ilgai, net nenumanau, ar dar vyksta tokie dalykai.

M. Bertulis: Ne jaukus restorano staliukas žvakių šviesoje ar romantinis filmas dviese, o toks vakaras, kai linksmi, įdomūs ir prasmingi pokalbiai nenutrūksta iki pat ryto, o kompaniją palaiko raudonasis sausas vynas. Pasimatyme svarbiausia ne vieta, o žmogus. Tobula, kai per pirmą pasimatymą jau pradedi galvoti apie antrą.

Nes valgyti ledus rudenį daug smagiau! #KvepiaKelionem #spain #malaga #icecream #feelslikesummer #kvepiakelionėm #livetheadventure #livingthedream #traveling #traveljournalist #travel #trip #explore #bepavido #andalusia

A post shared by Mantas Bertulis (@mantas_bertulis) on Oct 5, 2017 at 7:28am PDT

Papasakokite, kokia turėtų būti TA mergina, kurią vestumėte?

A. Janonis: Jei tik žinočiau, tai turbūt dabar ją ir vesčiau. Kas nors sakys, kad tam esu per jaunas, bet dar mokykloje bendraklasiams pasakojau, kaip noriu vestuvių ir vaikų. Kas bus mano žmona, nežinau, nes jos turbūt dar nesutikau, o ir šiaip nekeliu merginoms jokių reikalavimų. Savo būsimą žmoną suradęs tikrai suprasiu, kad tai – ji: su trūkumais, kurių nenorėsiu pakeisti, ir privalumais, kuriuos tiesiog dievinsiu.

M. Levickis: Graži, seksuali, energinga, rūpestinga, kūrybiška ir meniškos sielos. Jai turi būti svarbu estetika, gyvenimo būdas, namai, jų puoselėjimas – ne todėl, kad norėčiau numesti žmonai tą rūpestį, bet todėl, kad man pačiam tai patinka ir norisi tinkamos kompanijos. Tai turi būti jaunatviška, bet brandi mergina, tvirtai gebanti puoselėti šeimą net sunkiausiomis situacijomis. Savarankiška, bet pasitinkinti manimi.

D. Bendžius: Labai sudėtingas klausimas. Realiai net negalvojau apie tokį dalyką. Manau, kad turi tiesiog netikėtai atsirasti tam tikras ryšys. Kartais ir pats savęs nesupranti, atrodo, žmogus į kurį prieš tai negalėjai net žiūrėti, po metų tau gali būti pats nuostabiausias.

M. Bertulis: Visų pirma, ji turėtų būti mergina. Agnė Širinskienė į šį filtrą nepatenka. O antra – tas žmogus turėtų būti laimingas ir mylintis gyvenimą. Tai man yra du svarbiausi dalykai, nes visa kita – tik detalės. Kai žmogus myli save ir yra laimingas, tai ir dės visas pastangas, kad santuoka būtų sėkminga.

Kas būtų, jeigu būtų – įsivaizduokite, kad turite dukrą. Kokius penkis svarbiausius dalykus norėtumėte jai perduoti ar ko siektumėte išmokyti?

A. Janonis: Priešingai nei išorinis, vidinis grožis – amžinas ir neišsenkantis. Niekuomet man nemeluok, net jei žinai, kad tai nepatiktų. Gerai apmąstyk, ką ruošiesi pasakyti, nes žodis – ne žvirblis. Viskam sava vieta, tad pagalvok ar iškirptė ir mini sijonėlis per pirmąjį darbo pokalbį yra išties tinkamas pasirinkimas. Vertink kiekvieną akimirką, šypsokis ir džiaukis gyvenimu.

M. Levickis: Stilius ir estetika. Gebėjimas mąstyti kritiškai, atsirinkti informaciją. Taupumas ir praktiškumas. Mokėjimas sveikai mėgautis gyvenimu. Spindėti ir puošti šį pasaulį.

D. Bendžius: Nuoširdumas, drąsa, atvirumas, užsispyrimas ir geras humoro jausmas. Mano nuomone, tai pačios geriausios savybės, kokios tik gali būti. Kai nuoširdžiai ir atvirai gali pasakyti, ką galvoji, ir kai moki pasijuokti iš kitų ar savęs, kai to reikia.

M. Bertulis: Pirmiausia išmokyčiau žaisti kompiuterinius žaidimus taip, kad ji duotų į kaulus visiems klasės bernams. Taip pat neleisčiau kartoti tėvo klaidų ir išmokyčiau plaukti nuo pat mažumės. Įdiegčiau į galvą, kad pinigai yra svarbiausi ir juos reikia uždirbti, bet kiekvieną dieną kartočiau, kad už pinigus svarbiau yra kelionės, kurių ji nuo pat mažumės jau bus daug patyrusi. Galiausiai kartu su ja peržiūrėčiau visus dokumentinius filmus apie Lietuvos nepriklausomybės kovas ir partizanus, kad meilė Tėvynei užimtų ne ką mažesnę vietą nei meilė tėvams.

Koks merginų elgesys jus erzina labiausiai?

A. Janonis: Vienareikšmiškai – per didelis pavydas. Beveik visos buvusios mano draugystės dėl šios priežasties ir pasibaigdavo. Iš vienos pusės, mergina savo pavydu gali parodyti, kad santykiai jai iš tiesų svarbūs. Kita vertus, tai gali išaugti į niekada nesibaigiančius pykčius dėl nieko. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp sveiko ir perdėto pavydo, kuris dažnai vadinamas savininkiškumo jausmu.

M. Levickis: Nepamatuotas princesiškumas.

D. Bendžius: Labai nemėgstu nesavarankiškų merginų, neturinčių ateities planų, darančių vaikiškas kvailystes. Iš esmės tokių, kurios negalvoja apie nieką, o tik plaukia pasroviui ir labai save sureikšmina. Tokių – begalės.

Hello from Hales market! Hipster feel coming tonight with … BACH! #vilnius #market #bach #goodvibes #hipster #newcool

A post shared by Martynas Levickis (@martynasmusic) on Aug 30, 2017 at 2:34am PDT

M. Bertulis: Labiausiai erzina, kad jos tokios žavios ir joms taip sunku atsispirti.

Ko savo merginai niekada neatleistumėte?

A. Janonis: Negalėčiau suprasti, jei artimiausias žmogus man nuolat meluotų. Turbūt net išdavystę atleičiau, jei mergina tai išdrįstų pripažinti. Nesugebėčiau jai atleisti tuo atveju, jei vieną melą sektų kitas ir nematyčiau to pabaigos.

M. Levickis: Neištikimybės.

D. Bendžius: Manau, kad, kaip ir daugelis žmonių, aš netoleruoju melo. Šito dalyko neatleisčiau. Tiesą sakant, paskutinė mano draugystė ir baigėsi melu.

nei aš modelis nei aš ką! Beeeet ačiū @hatehard kad pasitikėjo! Ir labai ačiū @onlymoneo kad gražiai čia mane nufotografavo! ♥️ #deividasben #lithuania #lietuva #vilnius

A post shared by Deividas Bendžius (@deividasben) on Feb 21, 2018 at 10:22am PST

M. Bertulis: Išdavystės ir atiduoto balso „Darbo partijai“.

Ką pasirinktumėte – labiau mylėti patys ar būti labiau mylimi?

A. Janonis: Geriausia, kai vienu metu esi mylimas ir myli. Tačiau, jei reikėtų rinktis tik vieną iš šių, tai geriau mylėčiau pats.

M. Levickis: Patyręs daugiau antro, tad pirmas pasirinkimas – mylėti pats – dabar žavi labiau.

D. Bendžius: Būti labiau mylimas. Dažniausiai aš labiau myliu.

M. Bertulis: Jeigu šios abi sąlygos negali būti du viename, tai reiktų išbraukti žodį „mylėti“.

Mano išsaugoti straipsniai