JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 pavasario įvaizdžiai pagal Simoną Banditą (FOTO)

3 pavasario įvaizdžiai pagal Simoną Banditą (FOTO)

Šį sezoną drąsus ir ryškus įvaizdis – tai kiekvienos stileivos vizitinė kortelė. Storos ir aukštos platformos, ryški ir metalo atspalviais blizganti, dekoruota raišteliais ir kutukais – tokia bus šiltojo sezono batų mada. Pernai mados viršūnėje vyravo klasikiniai „dandy“ tipo bateliai, o šiandien drąsiausios stiliaus ikonos net prie puošnių derinių rinksis sportinę avalynę – tai atskleidžia avalynės tinklo „Deichmann“ stiliaus tendencijos.

Radijo ir televizijos laidų vedėja Simona Bandita, visą gyvenimą garsėjusi kaip maištautoja, kurios stilius daug kam keldavo nuostabą, žavesį ar net pasipiktinimą, šį pavasarį visus kviečia nebijoti keistis ir sudrebinti savo įvaizdį.

Simona Bandita
Simona Bandita
Organizatorių archyvas

„Jau vaikystėje mėgau keistus stiliaus derinius: prie pūstos suknelės rinkdavausi grubaus pado batus, o būdama vienuolikos gavau savo pirmąsias kojines virš kelių. Deja, pasipuošusi jomis, Pakruojyje buvau išjuokta. Tačiau tie keisti žvilgsniai nenuslopino mano noro būti tokia, kokia esu, ir rinktis tokį stilių, kuris man tą akimirką padėjo išreikšti save. Taigi su avalynės tinklu „Deichmann“ šį pavasario sezoną kviečiame pasitikti drąsiai ir stilingai. Skelbiame savotišką drąsių batų manifestą – jis neleis užsibūti sename kiaute ir padės įsileisti į spintas pavasarį. Manau, būtent išskirtiniai batai ir pasiryžimas atrodyti kitaip yra tai, ko šiandien mums visiems taip trūksta“, – teigė Simona Bandita.

Radijo ir televizijos laidų vedėja dalijasi trimis įvaizdžiais – šį pavasario ir vasaros sezoną jie neleis likti nepastebėtai.

1. Hipiška elegancija

Šį pavasarį ir vasarą itin madinga raišteliais arba sagtimis pabrėžti kulkšnis – būtent tokio tipo aukštakulniai bus labai populiarūs. Jie puikiai atspindi pastaruosius dvejus metus madingą laisvą ir pašėlusį hipišką, bet kartu puošnų įvaizdį (angl. hippie-chick). S. Bandita pasirinko aukštakulnius iš naujos „Deichmann“ vardinės Ellie Goulding kolekcijos.

Hipiška elegancija
Hipiška elegancija
Organizatorių archyvas

Aukštakulnės basutės „Deichmann“ (Ellie Goulding kolekcija) – 34,90 €

2. Valiūkiškos platformos

Prisimenate 1990-uosius, grupės „Spice Girls“ laikus, kai turėti basutes aukštomis platformomis buvo tiesiog privaloma? Ši tendencija vėl sugrįžta! S. Banditos pasirinktos lengvos basutės su aukštomis platformomis puikiai tiks tiek į paplūdimį, tiek pasivaikščioti mieste.

Valiūkiškos platformos
Valiūkiškos platformos
Organizatorių archyvas

Storapadės „Deichmann“ basutės – 34,90 €

3. Sportinis laisvumas

Šį pavasario ir vasaros sezoną ir toliau karaliaus įvairių modelių sportiniai bateliai: retro, futuristiniai, papuošti metalinėmis detalėmis ar karpytu liežuvėliu. Bent viena blizgančių sportinių batelių pora privalo būti kiekvienos spintoje.

Sportiniai bateliai
Sportiniai bateliai
Organizatorių archyvas

Sportiniai „Deichmann“ bateliai – 29,90 €

Sportinis laisvumas
Sportinis laisvumas
Organizatorių archyvas
Mano išsaugoti straipsniai