JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
„Panelės“ staigmena: susitik su Monika Linkyte parodoje „Studijos 2017“!

„Panelės“ staigmena: susitik su Monika Linkyte parodoje „Studijos 2017“!

Jau 15 kartą vyksiančios tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos 2017“ dalyvių laukia ypatinga „Panelės“ staigmena: penktadienį, vasario 3 d. parodoje galėsite susitikti su dainininke ir „Panelės“ viršelio mergina Monika Linkyte!

Monika – ne tik „Eurovizijos“ dalyvė, daugiausiai peržiūrų Lietuvos „YouTube“ istorijoje surinkusi atlikėja, bet ir studentė. Londone esančiame BIMM universitete, kuriame mokėsi tokios įžymybės kaip Tomas Odellas ar Jamesas Bay’us, Monika mokosi „Creative Musicianship“ specialybę. Ne tik dainuoti, bet ir savo dainas kurti norėjusi Monika pasirinko studijas, kur vienu metu mokoma tiek atlikimo, tiek muzikos kūrimo procesų.

Monika Linkytė
Monika Linkytė
Fotogenijai nuotr.

Tačiau iki savo svajonės Monikai teko priimti ne vieną ryžtingą sprendimą ir pakovoti. Kaip jai pavyko įstoti į prestižinį universitetą? Kokios buvo pirmosios gyvenimo Londone dienos? Kaip jai pavyksta suderinti studijas ir nuolatinius koncertus Lietuvoje? Kur ji rado drąsos ir ryžto sekti paskui savo svajonę?

„Laimė mėgsta ryžtingus“ – į taip pavadintą pranešimą-pokalbį Monika kviečia visus „Studijos 2017“ dalyvius. Žurnalo „Panelė“ organizuojamas pranešimas – išskirtinis: Moniką kalbins „Panelės“ vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė, pokalbio metu bus galima užduoti klausimus, o pirmųjų 100 atvykusių laukia staigmena – „Panelės“ žurnalas su Monika Linkyte viršelyje.

Susitikime vasario 3 d. 13 val. LITEXPO 5.1 konferencijų salėje II aukšte.

Daugiau informacijos: STUDIJOS 2017

Mano išsaugoti straipsniai