JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Naujas numeris: gruodžio „Panelėje“ – šventiniai stebuklai

Naujas numeris: gruodžio „Panelėje“ – šventiniai stebuklai

Nors gruodis – atsiskaitymų ir darbų apibendrinimų metas – plušėti prie jų žymiai lengviau, kai mintyse skaičiuoji dienas iki Kalėdų, o kambario kampe jau žybčioja žaliaskarė. Iškilmingiausią ir šventiškiausią metų mėnesį PANELĖ pasitinka tviskanti prabanga, o nuo jo viršelio mąslingai šypsosi pirmą kartą viešai prabilusi Maria Randers. Tikras stebuklų metas!

Nors pati Maria Randers (16) iki šiol gyvenime niekam nedavė interviu, Google įvedus jos pavardę randa 17 tūkst. rezultatų. Žinomoje Bosų šeimoje užaugusi mergina traukė žurnalistė dėmesį ne tik egzotiška pavarde ar stulbinančia išvaizda. Šį pavasarį visa Lietuva sužinojo, jog Maria surado pirmąją meilę – Širvintų merės sūnų Dovydą, dabar žaidžiantį krepšinį ir kremtantį mokslus už Atlanto. Visas internetas dūzgė, o pora atsitraukė tylos siena. Galiausiai, nurimus kalboms, o Dovydui grįžus į Ameriką, Maria pavargo slėptis ir skaityti šmeižiančius komentarus. PANELĖJE ji pirmą kartą visiems atvėrė savo širdį: „Net jeigu nekalbėsiu, apie mane rašys, todėl nusprendžiau nebesislėpti. Pavargau nuo gandų ir apkalbų.“

Iš Panevėžio kilusios Auksės Greičiūnaitės (23) namai jau kuris laikas ne tėvynėje. Baigusi studijas mažame Koventrio miestelyje Anglijoje dabar ji – milijoninio Pekino gyventoja. Įgyjusi medijų diplomą Auksė nusprendė paragauti fotografės duonos ir čiupusi už rankos mylimąjį išskrido laimės ieškoti į jo gimtinę – Kiniją. Sostinės centre atvėrusi savo studijos duris mergina ne tik fotografuoja, bet ir padeda vaikinui kurti neįprastas striukes su integruotais GPS sekimo prietaisas: „Kasmet Kinijoje dingsta po 200 tūkst. vaikų, tad norime sumažinti šį skaičių pasitelkę išmanias striukes su sekimo įranga. Taip tėvai galės savo telefone matyti vaiko buvimo vietą ir nuolat žinoti, kur jis yra.“ Kaip pasakoja jaunoji kūrėja, fotografija visada buvo jos hobis, o didžiausia svajonė buvo paversti jį darbu: „Išvažiavus į Rytus fotoaparatas tapo mano vieninteliu balsu šalyje, kurioje nemokėjau vietiniu kalbos. Nebuvo, kur dingti, turėjau kažkaip bendrauti.“

Nadežda Rydliova (21) į Londoną atvažiavo nemokėdama anglų kalbos, neturėdama jokio plano ar darbo pasiūlymo. Tiesa, visada žinojo, kad jos rankos laikys teptukus, o vietoje drobės pieš ant žmonių veidų. Atvykusi į svajonių miestą ji per dvejus metus savarankiškai išmoko vizažo paslapčių ir tapo „Instagram“ 72 tūkst. sekėjų turinčia grožio tinklaraštininke, labiausiai žinoma Rusijoje, Amerikoje ir Ispanijoje. Jos makiažai tapo programėlės MSQRD kaukėmis, o darbdaviu – pats „Facebook“. Skamba kaip nereali knygos istorija? Kartais gyvenime nutinka daugiau stebuklų nei bet koks rašytojas galėtų sugalvoti!

Rokas Koveckis (19) yra didžiausias avantiūristas visos Lietuvos kurčiųjų bendruomenėje. Retas girdintis susidėtų kuprinę ir beveik be santaupų dviems mėnesiams atsiduotų į geraširdžių Europos vairuotojų rankas. Per tiek tik baigęs mokyklą Palangoje Rokas spėjo aplankyti aštuonias šalis, gyvendamas, kur papuola: miškuose, apleistuose namuose, daržinėse, sandėliukuose. Negirdintis vaikinas nutranzavęs iki Italijos tikėjosi ten susitikti su vienu iš po Europą išsibarsčiusių savo brolių. Deja, svetimi žmonės kartais gali būti žymiai svetingesni nei patys artimiausi. Daugiau nei dvi valandas trukęs pokalbis, talkinant vertėjai, nugulė į gruodžio PANELĖS numerį.

PANELĖS žurnalo vyr. redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė magijos kupiną gruodį kviečia pasikalbėti apie likimo ženklus. Minčių skaitymas, pasivertimas nematomu, meilės eliksyrai – dalykai, apie kuriuos bent kartą gyvenime pasvajoja kiekvienas. Tačiau kiek tame tiesos? „Ieškodami ženklų mes lyg norime kokio nors nežemiško patvirtinimo, kad šis žmogus – siųstas paties likimo. Tačiau laikui bėgant gerų ir blogų savybių dėlionė įgauna tikrąjį balansą ir nebelieka iškreiptų, pirmuoju įspūdžiu paremtų paveikslų“, – mistiškus likimo ženklus narplioja redaktorė.

Režisierius ir ištikimas PANELĖS autorius Romas Zabarauskas šį mėnesį aiškina skaitytojoms apie stipriasias lytis. Ar žinojote, kad tėvai yra jus užkodavę ir auklėja pagal planą A arba planą B? Atskleisdamas šį paslapties šydą Romas pateikia ir alternatyvias auklėjimo galimybes, pavyzdžiui, auklėjimą pagal pomėgius ar gabumus. Pasirodo, auklėti galime net patys save!

Artėjant didžiausioms metų šventėms ir ruošiantis į pokylius, vakarienes bei vakarėlius, labai svarbu prisiminti etiketą ir kultūros taisykles. Iš tiesų etiketas – tai ne kas kitas, kaip elgesio taisyklių visuma, ir jų nebūtina studijuoti mintinai: apčiuopusi bendrą elgesio tendenciją, lengvai manevrosi ne tik kviestinėse prabangiose vakarienėse, bet ir pirmą kartą pietaudama pas Jo tėvus! Pasiraitok rankoves, pasiimk pieštuką į rankas ir brauk svarbiausias taisykles, kurias turi išmokti!

Kas mėnesį gyvenimiška patirtimi ir naujienomis savo skiltyje dalijasi aktorė, televizijos ir radijo laidų vedėja Beata Tiškevič. Šį kartą ji kviečia pasijusti verslininkėmis ir pasikalbėti apie didžiausią pelną. Įsivaizduokite, kad esate labai didelio, daug potencialo turinčio verslo paveldėtojos. Tas verslas – tai JŪS. Belieka apsispręsti dėl tolimesnių veiksmų, kurių planu dalijasi mūsų visų gelbėtoja ir patarėja Beata. Pelningo verslo!

Gruodį grožio skiltyje – vakarėlis! Pats metas į žėrinčią šviesą traukti šventines grožio atsargas. Blizgučiai, tamsūs lūpdažiai, spalvoti akių kontūrai, nepamatuojamos apimties garbanos – viskas tinka! Žiemos vakarėlis laukia tavo išradingojo debiuto!

Mados skiltyje gruodį sekame žiemos pasaką.Tamsūs vakarai – ideali terpė sublizgėti. Juk niekur kitur, tik žibintų šviesoje metalu spindintys audiniai mirkčioja taip žavingai! Niekada nepamiršk, kad tai, kas iš pirmo žvilgsnio gyvena skirtinguose mados galaktikos kampeliuose, sujungti draugėn gali sukurti tiesiog kosminį efektą!

TAIP PAT NUMERYJE:

Kalėdinių dovanų gidas

Laimės medžioklė su „NU KAIP tinklaraštininkėmis

Išmanios merginos kalendorius

Šukuosenos pagal „Pretty Little Liars

…ir daug kitų temų!


GRUODŽIO MĖNESIO „PANELĖ“ PREKYBOJE JAU NUO GRUODŽIO 5 DIENOS!

Nori mylimiausią žurnalą skaityti pirmoji? Prenumeruok geriausiomis sąlygomis ir gauk „PANELĘ“ tiesiai į namus!

PRENUMERATOS PASIŪLYMO IEŠKOK ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai