JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Arturas Lebedenko-Swan – apie po skyrybų su žmona Ieva sklandžiusius gandus: ji gavo

Arturas Lebedenko-Swan – apie po skyrybų su žmona Ieva sklandžiusius gandus: ji gavo, ko prašė, viskas buvo sutarta 

Sakoma, kad skyrybos streso skalėje yra antros po artimo žmogaus mirties. O jas išgyvenę žmonės sako, kad nesvarbu, kas buvo kaltas, skyrybų pasekmės lydi kone visą gyvenimą.

Sakoma, kad skyrybos streso skalėje yra antros po artimo žmogaus mirties. O jas išgyvenę žmonės sako, kad nesvarbu, kas buvo kaltas, skyrybų pasekmės lydi kone visą gyvenimą.

„Po neištikimybės santykiai gali tapti dar tvirtesni”, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ tikino savo santuoką išgelbėjęs verslininkas Arnas.

Prieš 15 metų vedęs Arnas pasakojo, kad santykiai su žmona klibėti ėmė iškart po vestuvių. Esą jiedu neturėjo darnios šeimos pavyzdžio ir nesuvokė, kaip kurti darnius santykius.

„Mes vienas kitą kaltindavome, prasidėjo pykčiai, darbe aš buvau šaunuolis, o grįžęs namo buvau tarsi niekam tikęs“, – kalbėjo verslininkas.

Arnas pasakojo, kad buvo tik laiko klausimas, kada prasidės neištikimybė. Darbe jis susipažino su žavia moterimi, todėl nusprendė skirti su žmona. Vyras sako, kad jie abu turėjo santykių už santuokos ribų.

„Tačiau aš esu dėkingas neištikimybei, nes ji išgelbėjo mūsų santuoką“, – atviravo Arnas ir atskleidė, kaip jiems pavyko išgelbėti santykius.

Žinomas nuomonės formuotojas ir sveikos gyvensenos žinovas Arturas Lebendeko-Swan prieš keletą metų išsiskyrė su žmona, taip pat žinoma nuomonės formuotoja Ieva Swan. Daugelį tuomet nustebino gražios poros skyrybos. Nustebino jos ir Arturą, mat jis sako nė neįtaręs, kad buvusi žmona santuokoje jautėsi nelaiminga.

„Aš iki šiol nesuprantu, kas nutiko ir kodėl. Nebuvo jokių pokalbių, jokių diskusijų, jokių problemų iškėlimo ar sprendimo. Aš manau, kad jei ji būtų pasakiusi, kad kažkas negerai, mes būtume tai išsprendę, nes man santuoka yra iki gyvenimo galo“, – kalbėjo žinomas vyras.

Arturas neslėpė, kad jį papiktino anksčiau dalinti buvusios žmonos interviu, kuriuose ji tikino esą po skyrybų liko be nieko ir santuokoje gyveno pagal vyro „dūdelę“.

„Ji inicijavo skyrybas, susirinko daiktus ir paprašė finansinės kompensacijos, kurią gavo. Tačiau praėjus metams po skyrybų, prasidėjo kalbos, kad esą ji išėjo „plika ir basa“. Tai netiesa, ji gavo, ko prašė, viskas buvo sutarta ir sutvarkyti teisiniu keliu“, – dėstė Arturas.

Mano išsaugoti straipsniai