JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didysis filmų TOPAS: 2014-ųjų žiūrimiausieji

Didysis filmų TOPAS: 2014-ųjų žiūrimiausieji

Jei esi ištikima panele.lt skaitytoja, tikriausiai žinai, kad kiekvieną penktadienį portale tavęs laukia teminis filmų penketukas, kuriame rasi ne tik kino teatrų naujienas, bet ir senesnius filmus, kurie verti tavo dėmesio.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
5 filmai, kurie įkvėps įgyvendinti svajones

Kartais atrodo, kad gyvenimas – pilkas ir nuobodus, o visos dienos – vienodos. Tokiomis akimirkomis galima arba užsidaryti kambaryje ir savo graužti, arba pasiieškoti įkvėpimo ir motyvacijos.

http://www.panele.lt/a/63831964

2 vieta

5 filmai, praskaidrinantys net ir niūriausią dieną

Amerikietis režisierius Wesas Andersonas turi neišsemiamą vaizduotę, kuri „nugula“ net į smulkiausias jo itin spalvingų filmų detales. Juose visuomet apstu ryškių veikėjų, kurių gyvenimai ir veiksmai – dažnai komiški, tačiau kupini nepaaiškinimo žavesio.

http://www.panele.lt/a/64270830

3 vieta

5 filmai su Jennifer Lawrence, kuriuos verta pamatyti

Talentingoji aktorė Jennifer Lawrence ir vėl buvo nominuota „Oskarui“ pernai už filmą „Silver Linings Playbook“ gavusi geriausios antro plano aktorės apdovanojimą, Jennifer ir šįmet gavo šią nominaciją.

http://www.panele.lt/a/63777286

4 vieta

5 filmai, sudrebinę jaunimo pasaulį

Kiekvieną savaitę rubrikoje „Filmas savaitgaliui“ – ypatingas filmų rinkinys. Kviečiame pažiūrėti jau legendiniais spėjusius tapti filmus, pastatytus pagal jaunimo pamėgtas knygas.

http://www.panele.lt/a/64455610

5 vieta

5 filmai, kurie suvirpins širdį

Šeima – tai patys artimiausi žmonės mūsų gyvenime. Mes jų negalime pasirinkti, tačiau visam gyvenimui esame susieti nematomais giminystės saitais. Sakoma, kad nėra namų be dūmų, taip pat nėra šeimos be problemų, todėl panele.lt rubrika „Filmas savaitgaliui“ siūlo filmus, kurie pasakoja apie 5 skirtingas šeimas.

http://www.panele.lt/a/64392076

6 vieta

5 knygų ekranizacijos, kurias būtina pamatyti kiekvienai

Sunku būtų paneigti teiginį, jog knyga bene visada yra geresnė už filmą, tačiau perskaičius ką nors įdomaus būna taip nuostabu peržiūrėti pamėgtą istoriją didžiajame ekrane! Todėl jeigu šį vakarą paskyrei filmų peržiūrai – tau pasisekė, nes mes išrinkome penkias puikias ir dėmesio vertas ekranizacijas, iš kurių neabejotinai išsirinksi tave dominančią.

http://www.panele.lt/a/65090065

7 vieta

5 filmai, kuriuos verta pamatyti pavargusiems nuo romantinių komedijų(VIDEO)

Kartais, kai renkamės filmą maloniam vakarui, mes visai pamirštame, kad yra kiek daugiau žanrų nei tik verksmingos dramos, romantinės komedijos ir gąsdinantys siaubo filmai. Vis dėlto, mes čia esame tam, kad jums primintume kiek kitokių žanrų kinematografijos stebuklus.

http://www.panele.lt/a/65321362

8 vieta

5 „skanūs“ filmai, kuriuos verta pamatyti(VIDEO)

Jeigu kas lieptų rinktis, pasakyčiau, kad už visas romantines komedijas ir saldžias dramas apie meilę man kur kas malonesni yra filmai apie… maistą. Taip, būtent apie maistą.

http://www.panele.lt/a/65380984

9 vieta

5 mistiniai filmai, nuo kurių sunku atsiplėšti(VIDEO)

Norisi pamatyti filmą, kuris įtraukia nuo pat pirmos akimirkos ir neleidžia nė sekundei atsipalaiduoti? Prašom – lai vakaras bus skirtas mistinių trilerių žiūrėjimui!

http://www.panele.lt/a/66023444

10 vieta

5 kvapą gniaužiantys filmai, kuriuos būtina pamatyti(VIDEO)

Jau pradėjai filmų paiešką savaitgaliui? Šįkart siūlome tau ne graudentis žiūrint romantiškas juostas, o nusiteikti tikram veiksmo antplūdžiui!

http://www.panele.lt/a/66141212

                                     Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai