JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Netikėta žinia: „Facebook'as“ taps nebenaudojamas?(APKLAUSA)

Netikėta žinia: „Facebook’as“ taps nebenaudojamas?(APKLAUSA)

Prieš maždaug mėnesį „Facebook“ atstovai išreiškė susirūpinimą tuo, kad jauni žmonės masiškai atsisako „Facebook’o“ kaip pagrindinio socialinio tinklo.

„Facebook“ atliko tyrimus 30 valstybių, kurių metu sužinojo, kad 2013 metais per 6 mėnesius „Facebook“ prarado apie 20% jauno amžiaus vartotojų. Kas iš populiariausiojo sosto išstumia „Facebook’ą“? Pasirodo, tai išmaniųjų telefonų programėlės. Kurios jų – pačios populiariausios?

Paties didžiausio populiarumo sulaukė žinučių siuntimo programėlė „Whatsapp“, per pusę metų sulauksi milžiniško, nei 1021% populiarumo šuolio. Antroje vietoje – trumpų, vos 6 sekundes trunkančių, klipų dalinimosi programėlė „Vine“. Trečioje – fotografų Meka „Flickr“, ketvirtoje – populiarioji „Skype“, o penktoje – „Facebook“ žinučių siuntimo programa „Facebook messenger“. Taip pat tyrėjus nustebino video žinučių siuntimo programėlės „Snapchat“ populiarumas: paaiškėjo, kad 10% išmaniaisiais telefonais besinaudojančių paauglių naudoja šią programėlę.

Pačios populiariausios – žinučių, dalinimosi nuotraukomis bei vaizdo klipais programėlės, tokios kaip „Instagram“, „Vine“ ir įvairūs messengeriai. O kokiomis programėlėmis naudojasi Lietuvos jaunimas? Balsuok ir sužinok!


Mano išsaugoti straipsniai