JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Meilė internetu: „Nematomos merginos“ paslauga dovanoja sėkmingų santykių iliuziją

Meilė internetu: „Nematomos merginos“ paslauga dovanoja sėkmingų santykių iliuziją

Visi aplinkui vaikšto susikibę už rankų, „postina“ savo bučinių nuotraukas socialiniuose tinkluose, o tu negali pasigirti savo asmeniniu gyvenimu? Išaušo vienišių valanda, nes nuo šiol meilę galėsi… įsigyti!

Tiesa, ši privilegija kol kas suteikiama tik vaikinams, kurie nori savo mergina pasipuikuoti prieš draugus ar artimuosius. Paslauga pavadinimu „Invisible Girlfriend“ siūlo vaikinams užsisakyti virtualios mylimosios paslaugas, kurios vaikino draugams ir artimiesiems sukurs iliuziją, kad vaikinas tikrai turi rimtą mylimąją. 

Kaip tai įmanoma? O gi labai paprastai: pirmiausiai reikia išsirinkti, kokių paslaugų tau reikia. Pati pigiausia „Tik kalbamės“ paslauga kainuoja 9,99 dolerio ir suteikia galimybę gauti virtualios merginos siunčiamas SMS žinutes, balso pašto pranešimus, net gi mažas dovanėles, kurios tariamos merginos vardu bus pristatytos paslaugas užsisakiusiam vartotojui.

Tuo tarpu pats brangiausias, „Beveik susižadėję“ paslaugų paketas, kainuojantis 49,99 dolerio, garantuos galimybę pasirinkti merginos būdo ypatybes, pritaikyti savo susikurtą susipažinimo ir meilės istoriją, paviešinti santykius „Facebook’e“ ir netgi pasikalbėti su „mergina“ telefonu.

Tikimasi, kad pagrindiniai šios paslaugos užsakovai bus darboholikai vaikinai, kurie neturi laiko merginos paieškoms, bet jiems atsibodo draugų pastabos dėl viengungiško gyvenimo ar tėvų raginimas greičiau susirasti merginą. Lieka daugybė laiko mylimai veiklai, o artimieji – ramūs! Įdomu, kada bus sukurta panaši paslauga merginoms…

Mano išsaugoti straipsniai