JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
KONKURSAS: laimėk išskirtines lietuvių kūrėjų apyrankes (LAIMĖTOJOS)

KONKURSAS: laimėk išskirtines lietuvių kūrėjų apyrankes (LAIMĖTOJOS)

Laimėtojos yra Jogilė Jagelavičiūtė, Luknė Barčaitė, Guoda Deveikaitė. Su laimėtojomis bus susisiekta asmeniškai. Atrodo, kad viskas jau sukurta ir nieko originalaus sugalvoti neįmanoma. Tačiau kartais net dviratį iš naujo sukurti galima! Kaip? Pasakoja apyrankių VOICELET, kuriose užkoduota ypatinga žinutė, idėjos autorius marijampolietis AUGUSTAS BERNECKAS, romantiškai prasitaręs, jog pirmoji apyrankė (pirmasis, kiek prisvilęs blynas) buvo sukurta dėl mylimos merginos.

„Voicelet“ apyrankės nėra tik krūva suvertų, nieko nereiškiančių karoliukų. Karoliukų pagalba apyrankėse yra užkoduojamos frazės, mintys, žodžiai ir įamžinamos akimirkos. Kaip? Garsą paverčiant atvaizdu, nes kiekvienas garsas yra atvaizduojamas tam tikra garso banga. Ištartų žodžių, to garso lygių kitimo laike atvaizdas ir yra tai, kas sugula apyrankėje. Yra skeptikų, kurie sako, kad apyrankė yra visiškai nereikšmingas dalykas, bet aš apyrankę prilyginu tatuiruotei su japoniškai hieroglifais. Visi ją mato, bet ne visi supranta, kokia reikšmė užkoduota joje.

Apyrankės
Apyrankės
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Apyrankių kūrėjas pasakoja:

„Ši idėja mano galvoje pradėjo kirbėti prieš 3 metus, tačiau tai, ką matote dabar, pasiekėme kartu su Domu Ambrazevičium. Prieš 3 metus kilusi idėja taip ir liko tik idėja. Po metų radau įmonę, kuri veikė tik Amerikoje ir naudodama tą pačią technologiją gamino tokio tipo apyrankes ir pakabukus. Nors jų darbas man pasirodė pigus ir susižavėjimo nesukėlė, bet motyvacija krito ir idėja pasimiršo. Iki tol, kol neišaušo draugės gimtadienis ir reikėjo galvoti, ką unikalaus ir nenuvalkioto padovanoti. Tad pirmoji apyrankė buvo pagaminta mylimai draugei. Ši apyrankė buvo padaryta su dideliu noru, pastangom, bet turėjo daug klaidų ir atrodė nekokybiškai. Tačiau tą emocinę vertę turėjo… Uch, kokią didelę!

Draugė iš pradžių nesuprato, nes išpakavo ir pamatė tik krūvą rutuliukų, kai paaiškinau, ką tai reiškia, buvo vau. Bet prieš tai buvo nesusipratimas, po šios apyrankės vėl prasidėjo „šaltasis“ laikotarpis. Lūžis, kada suvokiau, kad tikrai galima kažką daryti, įvyko šių metų balandį, po renginio „Verslo pumpurai“, kuriame ši idėja pelnė „Originaliausios idėjos“ titulą. Laimėjimas parodė, kad ši idėja veža, kad tai ne vien tik yra kažkas, kas man atrodo vau, bet ir kitų nepalieka abejingų. Nusprendžiau eiti toliau, reikėjo pagalbinio įkūrėjo, taip atsirado Domas ir dabar mes esame dviejų žmonių „Voicelet“ komanda. Pirmasis žingsnis buvo pavadinimo kūrimas, su Domu rašėmės žodžius, kurie tik šovė į galvą, tikrinom tų žodžių reikšmes graikiškai ir visokiom kitom kalbom, taip begvildenant gimė šis „Voicelet“ pavadinimas. Kai apyrankes pasiūlėm žmonėm, pirmoji buvo nupirkta po pusantros valandos! Radusi vietą po Lietuvos saule „Voicelet“ komanda žada plėstis ir neapsiriboti tik apyrankėmis, gaminių bus ir daugiau, tik kol kas neišduosiu kokių“

Apyrankės
Apyrankės
Aistės Sendžikaitės nuotr.

Nori laimėti ypatingą apyrankę? Atsakyk į paprastą klausimą ir ji gali būti tavo! Net 3 laimingosios bus apdovanotos galimybe laimėti išskirtines apyrankes su jų pasirinkta fraze ar mintimi.

Laimėtojos bus skelbiamos rugsėjo 1 dieną.

Mano išsaugoti straipsniai