JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
SKELBIAMOS LAIMĖTOJOS. Planuok naujus metus stilingai: laimėk vieną iš dešimties užrašinių!

SKELBIAMOS LAIMĖTOJOS. Planuok naujus metus stilingai: laimėk vieną iš dešimties užrašinių!

Didžiausias sausio mėnesio darbas įsigyti tokią užrašinę, kad visus metus ją galėtum nešiotis su savimi ir užsirašyti ne tik darbus, bet ir kilusias idėjas, patikusias mintis, paslėpti meilės laiškus. Dalyvauk PANELĖS konkurse ir laimėk vieną iš dešimties skirtingo stiliaus užrašinių 2017-iems metams. Lieka tik išsirinkti labiausiai patikusią!

Konkursas baigėsi. Dėl prizo kreipkitės el. paštu zivile@panele.lt iki vasario 30 d.

Laimėtojos:

1. Greta Izokaitė

2. Viktorija Kubelskaitė

3. Skaistė Misiūnaitė

4. Roberta Žakytė

5. Agnė Semianiovaitė

6. Liveta Iškauskaitė

7. Deimantė Petravičiūtė

8. Samanta Jagelo

9. Agnė Rudaitytė

10. Girmantė Zavadzkytė

Jei dar neturi gražios tradicijos naujus metus pradėti stilingos užrašinės paieškomis, dalyvauk žurnalo konkurse ir rinkis vieną iš madingų planuočių, kurią Tau padovanosime, jeigu išduosi paslaptį, kokius tikslus sau pažadėjai įgyvendinti ateinančiais metais.

Viskas, ką tau reikia padaryti, tai išsirinkti labiausiai patikusią planuotę, užpildyti žemiau esančią anketą ir laukti savo laimės valandos.

1. Maža Coco Chanel knygutė. Stilinga užrašinė su įkvepiančiomis garsių žmonių ir mados ikonų citatomis. Galima rinktis vieną iš trijų spalvų. Raudonoje ir baltoje – mados ikonų mintys, o mėtinėje – garsių žmonių citatos apie gamtos ir žmogaus ryšį.

2. Slaptomanė. Minčių knygelė. Ši asmeninė knygelė – tavo mintims, svajonėms, tikslams ir motyvacijai. Joje galėsi žymėti ne tik darbus, bet ir tikslus, nesvarbu, kokie jie bebūtų. Galbūt maža minčių knygelė padės įgyvendinti visas svajones?

3. Laura Mizgirytė-Latour užrašinė siekiančiai būti savimi. Tai ne tik stilinga užrašinė, bet ir trumpas mados vadovėlis, mat planuotė suskirstyta į dešimt dalių pagal garsias mados asmenybes: nuo Coco Chanel iki Alexos Chung – versdama puslapius su kiekviena galėsi susipažinti, o šalia rašyti savo darbus, planus ir siekius.

4. Geležinės lapės knyga genialioms mintims užrašyti. Kartais geniali mintis aplanko netikėtai, tad svarbu visada šalia turėti, kur ją užsirašyti. Geležinės lapės knyga skirta tam, kad nė viena idėja nenueitų užmarštin. O šalia idėjų visada atsiras vietos ir kasdieniams darbams, draugų gimtadieniams ar kitiems svarbiems dalykams!

5. NOEMA Paper House. Tai ne tik užrašinės, bet ir pozityvių minčių praktika. Planuotės sukurtos taip, kad kiekvieną dieną atkrieptum dėmesį į savo nuotaiką. Jose rasi žymių žmonių mintis apie laimę ir patarimus, kaip atrasti džiaugsmo kasdieniuose dalykuose. Gali rinktis iš knygos Happy Agenda arba knygos Arty Agenda.

6. „INMI“. Minimalistinio dizaino „INMI“ darbo knygos skirtos tvarkingai planuoti darbus ir susitelkti ties tuo, kas svarbu. Dekoratyvūs viršeliai derinami su minimalistiniu vidaus dizainu, kuriame gausu vietos tavo paslaptims. Telieka išsirinkti, kuri labiausiai atspindi tavo asmenybę!


Su laimėtojomis sausio 23 dieną susisieksime asmeniškai.

Mano išsaugoti straipsniai