JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo santykius lydi keisti nesusipratimai? Pasidalink istorija ir laimėk! (Konkursas baigėsi)

Tavo santykius lydi keisti nesusipratimai? Pasidalink istorija ir laimėk! (Konkursas baigėsi)

Niekas nepaneigs, kad santykiai dabar ir prieš dešimtmetį pasikeitė neatpažįstamai. Gyvenimo tempas beprotiškas, tad susitikti vaikinas randa laiko vos kartą į savaitę, o prispausti prie sienos ir išsiaiškinti, ar esate pora, vis neišeina? Jau pradedami kurti nauji keistų šiuolaikinių santykių baigties terminai – benching, ghosting ir kiti. Gali būti, kad vieną iš jų gyvenime patyrei ir savo kailiu!

Konkursas baigėsi. Laimėtoja: Gabrielė Šerpytytė. Sveikiname! Dėl prizo su laimėtoja susisieksime asmeniškai.

Jeigu su kažkuo susitikinėji ir nori nutraukti visus ryšius, yra naujas, beširdis būdas tai padaryti – tiesiog pradingti. Šis veiksmas angliškai vadinamas ghosting, kitaip tariant, visų iki tol turėtų ryšių nutraukimas su žmogumi be jokios aiškios priežasties ar paaiškinimo. Taip pasielgę žmonės ignoruoja žinutes ar skambučius ir net nesivargina paaiškinti, kodėl taip pasielgė.

Kitas šiuolaikinis būdas nutraukti romantiškus santykius pavadintas benching (angl. suolelis). Tai terminas, reiškiantis, jog simpatija tau kasdien nebeskiria dėmesio ir tikrai neplanuoja su tavimi rimtų santykių, tačiau vakarėlio įkarštyje ar nuobodžiaudamas vis tave prisimena. Lyg sėdėtum ant atsarginio jo simpatijų suolelio.

Pati to nežinojai, tačiau gyvenime esi susidūrusi su šiomis situacijomis? Buvai skaudžiai palikta vaikino, o gal pati pradingai kaip į vandenį, išsigandusi santykių? Papasakok savo istoriją ir laimėk Lauros Mizgirytės-Latour knygą „10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus“!

Laimėtoją skelbsime lapkričio 20 dieną.

Mano išsaugoti straipsniai