JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Prenumeruoji „PANELĘ“? Laimėk stiliaus pokyčius ir tapk kito numerio žvaigžde su M&S suknele! (konkursas baigėsi)

Prenumeruoji „PANELĘ“? Laimėk stiliaus pokyčius ir tapk kito numerio žvaigžde su M&S suknele! (konkursas baigėsi)

Ar kada svajojai tapti žurnalo veidu? Dabar šis neįtikėtinas noras – kaip niekada realus. Tau tereikia prenumeruoti PANELĘ ir gal jau gruodžio numeryje šypsosies iš populiariausio žurnalo puslapių! Šventinį mėnesį išrinksime net TRIS laimėtojas, kurioms atiteks stiliaus pokyčiai ir M&S suknelė!

Konkursas baigėsi. Nugalėtojomis tapo Aušrinė Bakasėnaitė, Justina Grušniūtė, Alina Račkauskaitė. Sveikiname laimėtojas! Rezultatus išvysyte jau gruodžio numeryje!

Prenumeratorės – tai ištikimiausios žurnalo skaitytojos, negalinčios nė mėnesio išgyventi be mūsų istorijų. Esi viena iš jų? Nepraleisk savo šanso, registruokis ir tapk viena iš trijų gruodžio numerio herojų!

Gruodis – dovanų ir staigmenų metas, dėl to gruodžio numeryje pozuos ne viena, bet trys ambasadorės. Taip, taip, tavo šansai susipažinti su PANELĖS kolektyvu šį mėnesi padidės tris kartus! Be to, tik šventinio numerio herojėms atiteks PANELĖS stiliaus pokyčiai bei M&S suknelė dovanų!

Profesionalūs stilistai, vizažo ir plaukų meistrai pasirūpins tavo įvaizdžiu iki mažiausių detalių. Dėl nieko nereikės sukti galvos! Tuo tarpu žymiausi Lietuvos fotografai pasistengs, kad pasijustum lyg tikra viršelio diva ir sužybėtum netikėčiausiuose amplua.

Be to, nuotraukos atiteks asmeniniam tavo albumui, tad pasiruošk atnaujinti savo socialinius tinklus ir nustebinti draugus. Šį kartą išrinksime net tris laimėtojas, kurioms atiteks profesionali „Panelės“ komandos fotosesija, o patys geriausi kadrai kartu su laimėtojų komentarais atsidurs gruodžio numeryje. Sėkmės!

Mano išsaugoti straipsniai