JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
KONKURSAS BAIGTAS. Atsakyk

KONKURSAS BAIGTAS. Atsakyk, kaip prižiūri savo odą rudenį ir laimėk vieną iš BIODERMOS prausimosi gelių sau ir savo draugei!

Laimėtojos: Rūta Staniūtė, Dovilė Liulaitytė, Evelina Pa, Julija Velickaitė, Rasa Ščerbakovaitė. Su laimėtojomis susieksime asmeniškai. Rudenį veido oda patiria nemažai streso. Atšalus orams daugelio merginų veido oda pradeda šerpetoti, sausėti, kyla inkštirai.

Šioms nemalonioms su sezono kaita susijusioms problemoms sakome NE! BIODERMA siūlo tau ir tavo geriausiai draugei išbandyti gelį – prausiklį Sébium Gel moussant, kuris pasižymi ypatingomis antibakterinėmis savybėmis ir puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

Kasdieninis gelis – prausiklis itin švelniai nuvalo veido odą, saugo nuo aknės, mažina inkštirų kiekį bei neišsausina odos. Turtingas valomųjų medžiagų (cinko sulfato ir vario gliukonato) prausiklis Sébium Gel moussant giliai valo odą ir reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Dėl jo sudėtyje esančių ingredientų Sébium Gel moussant biologiškai slopina odos riebalų tirštėjimą ir neleidžia susidaryti inkštirams.

Papasakok, kaip stengiesi rūpintis savo oda rudenį ir ieškok savo pavardės tarp penkių laimingųjų rugsėjo 22 d.! Dovanosime du prausiklius – tau ir tavo draugei.

Mano išsaugoti straipsniai