JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Geriausios vietos

Geriausios vietos, kur gali išsirinkti pigią svajonių išleistuvių suknelę (FOTO)

Pasiruošimą svarbiausiai mokyklos šventei neretai temdo finansų debebis. Dažnai įsigyti svajonių išleistuvių suknelę nėra galimybių – ji tiesiog pernelyg brangi… Badauti ir taupyti neišleidžiant pietums paskirtų pinigų nesiūlome, patariame užsukti į internetines parduotuves, kuriose rasi ne tik unikalių, originalių suknelių, bet ir nudžiugsi maža kaina.

Pradedame internetinį maratoną!

GoJane. Jei nori atskleisti žaismingąją savo pusę ir pasipuošti originaliomis suknelėmis, kurios pabrėš tavo ryškią asmenybę, užsuk į šią internetinę parduotuvę. Suknelės išsiskiria originaliais kirpimais bei lengvomis medžiagomis – būtent to ir reikia vasaros metu. Į GoJane užeik ČIA.

Tell haters bye, ’cause new year means new you 💁

A post shared by GoJane (@gojane) on Jan 1, 2017 at 1:02pm PST

Subtly sparkly for #NYE… This entire look is only clicks away when you shop our bio link!

A post shared by GoJane (@gojane) on Dec 17, 2016 at 7:01am PST

Forever 21. Jaunimo mėgstama internetinė parduotuvė tau pasiūlys pagal šio sezono madingiausias tendencijas kurtas sukneles, kuriomis pasipuošusi spinduliuosi moteriškumą. Suknelių gausa iš tiesų stebina, tik patartina atidžiai rinktis dydžius – internetiniuose forumuose kalbama, jog iš šios internetinės parduotuvės merginos parsisiunčia per mažo dydžio drabužius. Užsuk į Forever 21 ČIA.

Twirlin’ into Spring like…✨ @whitneybearr (Shop link in bio)

A post shared by forever21 (@forever21) on Feb 20, 2017 at 10:05am PST

Pretty lace details 💕✨ @ochyi (Shop link in bio)

A post shared by forever21 (@forever21) on Jan 6, 2017 at 1:01pm PST

Boohoo. Jei ieškai kažko originalaus, marginto raštais ar įvairiais simboliais, tikrai rasi kažką sau. Suknelių dizainas dvelkia laisvumu, tačiau tikrai ką nors norimo ras ir elegancijos gerbėjos. Užsuk į Boohoo ČIA.

Looks you can’t help but 💓💓💓 #wandernotwonder

A post shared by boohoo.com (@boohoo) on Mar 16, 2017 at 2:06pm PDT

Springs favourite hue 🍋🍋 #comingsoon wandernotwonder

A post shared by boohoo.com (@boohoo) on Mar 19, 2017 at 3:32am PDT

Nasty Gal. Jei kvėpuoji mada ir nuobodžios suknelės ne tau, šis internetinis mados lobynas tikrai patiks. Nasty Gal suknelės – nestandartinės, kiek grubesnio stiliaus. Kas pasakė, jog per išleistuves turi atrodyti kaip visos? Jei nori išsiskirti, užsuk į Nasty Gal ČIA.

Hit it big. Our new collection just dropped, link in bio.

A post shared by Nasty Gal (@nastygal) on Jan 26, 2017 at 10:31am PST

Give a slip. #NastyGalxCourtneyLove

A post shared by Nasty Gal (@nastygal) on Nov 23, 2016 at 1:39pm PST

Prom Girl. Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog visas aprangos, batų bei aksesuarų pasirinkimas internetinėje parduotuvėje susijęs su svarbiausia mokslų švente. Jei nori atrodyti kaip išleistuvių vakaro princesė, neabejodama rinkis Prom Girl. Užsuk į Prom Girl ČIA.

Lulu’s. Į šventę pažvelk kaip į žaidimą – ši internetinė parduotuvė atsiriboja nuo kičo ir siūlo originalius suknelių variantus. Įvairiausi iškarpymai, įmantrūs raštai, nuostabiausi atspalviai. Ypač patiks moteriškumo bei gaivaus vasarinio įvaizdžio gerbėjoms. Į Lulu’s užsuk ČIA.

Unique Vintage. Jei tave žavi vitažas, gėlių motyvai, tradiciniai kirpimai, viską rasi šioje internetinėje parduotuvėje. Vitažu alsuojančios suknelės padės tau tapti vakaro žvaigžde – žinoma, jei nepamirši atitinkamo makiažo. Į Unique Vintage užsuk ČIA.

Missguided. Ši parduotuvė išleistuvių vakarui gausios pasiūlos neturi, tačiau tie reti egzemplioriai – tikros stiliaus maištininkės svajonė. Jei dievini unikalų stilių ir nepasiduodi spaudimui, čia tikrai atrasi kažką nebrangaus ir neįtikėtinai madingo. Ypač, jei nesi abejinga madingiesiems raišteliams. Į Missguided užeik ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai