JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pasižvalgyki: Milano mados savaitės svečių stilius

Pasižvalgyki: Milano mados savaitės svečių stilius

Didžiųjų pasaulinio mados savaičių maratonui įsibėgėjus, viso pasaulio mados mylėtojų akys nukrypo į viena pagrindinių šios sferos sostinių – Milaną.

Į mados sostine tituluojamą miestą šiomis dienomis susirinko daugybė stiliui neabejingų žmonių. Milano mados savaitė buvo atidaryta antradienį, o baigsis tik ateinantį pirmadienį. Saulėtas Italijos miesto gatves užplūdo autentišką stilių demonstruojanti madistų minia, kuri išsiskyrė itin žaismingu ir spalvingu stiliumi.

Moterys ir merginos, susirinkusios stebėti kolekcijų, dažniausiai vilkėjo šviesesnių atspalvių drabužių derinius, kurie suteikė mados mylėtoms gaivaus įvaizdžio pliūpsnė. Dar viena akį traukianti detalė, kalbant apie svečių stilių, – rankinė: matyti, jog dominuoja miniatiūrinės, ryškios, priderintos prie aprangos arba tampančios pagrindiniu akcentu.

Milano mados savaitės svečių stilius
Milano mados savaitės svečių stilius
Vida Press

Kviestinių mados renginių svečių sąraše, kaip ir įprastai, buvo stiliaus kritikai, žurnalų redaktoriai, stilistai, tinklaraštininkai, lojalūs klientai ir, žinoma, pramogų pasaulio žvaigždės. Viename iš kolekcijos pristatymų pasirodė ir italų mados tinklaraštininkė Chiara Ferragni, kuri pasipuošė spalvingais motyvais dekoruotais netikro kailio kailiniais.

Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press

Pasižvalgyk po ryškiausių Milano mados savaitės svečių stilių:

Mano išsaugoti straipsniai