NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
Mokslininkai ir psichologai įspėja: greitų pažinčių programėlės gali kelti pavojų
melai, kuriuos naudoja pažinčių svetainėse

5 melai, kuriuos vaikinai dažniausiai naudoja pažinčių programėlėse

Ar naudojate pažinčių programėles? O gal antrosios pusės ieškote „Facebook“ ar „Instagram“? Visos programos sveikintinos. Tačiau kaip apsisaugoti nuo melagių? Jų pasitaiko, deja, visur…

Merginų manymu, „Facebook“ ar „Instagram“ suteikia daugiau skaidrumo, nes galite matyti potencialių partnerių nuotraukas, skaityti jų įrašus, matyti, kuo dalinasi ir geriau suprasti jų kasdienę realybę.

Visgi, ne viskas rožėmis klota… Štai 5 melai, kuriuos dažniausiai naudoja vaikinai.

Santykių statusas

Santykių statusas gali būti labai apgaulingas. Galite paskelbti, kad esate nevedęs, gyvenate santykiuose, esate susižadėjęs, vedęs, atviruose santykiuose, išsiskyręs arba išvis nieko neatsakyti. Daugeliui vaikinų, kurie naudojasi „Facebook“ platforma pažintims, nustato statusą „vienišas“. Nepasitikėkite juo. Galbūt jis dar „nespėjo“ pakeisti savo statuso.

Prieš patikėdami „Facebook“ santykių statusu, pasidomėkite. Peržiūrėkite keletą nuotraukų. Arba tiesiog paklauskite jo tiesiai. Jei pasitikite juo pakankamai, kad eitumėte su juo į pasimatymą, turėtumėte galėti užduoti jam labai paprastą klausimą: „Koks tavo santykių statusas?“ Paprasta.

Draugai

Tai viena iš sričių, kurioje „Facebook“ gali sukurti rimtą apgaulę. Gali atrodyti, kad turite 15 ar tik 2 bendrus draugus ir tai automatiškai suteikia komforto jausmą, kai galvojate: „Jis pažįsta mano draugą iš vidurinės mokyklos laikų, todėl jis turi būti geras vaikinas, kuriuo galiu pasitikėti“. Tai nėra tiesa.

Faktas yra tai, kad jūs galite prašyti draugystės bet ko ir jus į draugus gali priimti net ir jūsų nepažįstantis asmuo. Tai ypač galioja, jei „Facebook“ daugiau naudojamas verslui, o ne palaikyti ryšį su tikrais draugais ir šeima.

Amžius

Amžius yra dar vienas iš tų paslėptų faktų „Facebook“, kurie dažniausiai atskleidžiami kitose internetinėse pažinčių svetainėse. Peržiūrėkite jo draugus, mokyklą, kurią jis baigė, veiklą, įpročius ir kalbą bei pažiūrėkite, ar viskas sutampa su tuo, ką jis sako.

Darbas

Ką iš tikrųjų reiškia „dirbu sau“, „verslininkas“ ar „laisvo oro direktorius“? Ar jis yra bevardės įmonės, kuri atneša vos pakankamai pajamų sąskaitoms apmokėti, generalinis direktorius? Žmonės gali priskirti sau gražias arba, priešingai, visiškai nesuprantamas etiketes. Vėlgi, užduokite klausimus: „O, ką reiškia laisvo oro direktorius? Ką veiki? Tai kuo užsiimi?“

Hobiai

Jūs esate gurmanė, jis – ne. Bet jei jis jūsų nori, jis gali lengvai apsimesti, kad yra lankęsis viename iš tų pačių restoranų, kuriuose palikote atsiliepimą ir jūs. Jam tereikia priartėti pakankamai arti ir jo telefone pasirodo restoranas, kurį jis gali pažymėti, kaip ką tik apsilankęs.

Ar žinote apie visus geriausius Egipto viešbučius? Jis gali lengvai gauti nuotraukas iš interneto ir paskelbti jas ant savo sienos taip, lyg būtų ten buvęs.

Mano išsaugoti straipsniai