JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 būdai

4 būdai, kaip įgauti pasitikėjimo savo jėgomis

Pasitikėjimas savimi atveria kelius į daugelį dalykų – juk būdama drąsesnė ir ryžtingesnė ne tik pati jausiesi saugiau, bet ir įkvėpsi save daryti dalykus, apie kuriuos seniai svajojai. Taigi, pradėk nuo šių paprastų žingsnių…

1.Atgaivink įgimtą pasitikėjimą savimi.

Manau, pasitikėjimas savimi visiems įgimtas, tik gyvenimo kelyje jis išvarstomas arba jį kas nors pavagia. Kartais reikia giliai pakapstyti, kad jį atrastum.

2.Tikėkis sėkmės.

Galbūt keistai skambės patarimas tikėtis sėkmės, juk ateitis nežinoma, bet ar ne priešingai visada darome? Kiek kartų patekusi į sudėtingą situaciją, tikėjaisi, kad viskas bus dar blogiau?

3.Pasikliauk savo gebėjimais.

Nėra pasaulyje žmogaus, kuris viską žinotų. Visi kažką moka geriau, kažką prasčiau. Nereikia dėti ant vienos svarstyklių lėkštės saugumo, o ant kitos – to, ką gali sužinoti ar padaryti. Ant kitos svarstyklių lėkštės geriau dėti norą ir gebėjimą mokytis.

4.Nevenk nežinomybės.

Žmonėms dažnai atrodo, kad pasitikėjimas tolygu žinojimui, kad sulauksi trokštamo rezultato. Tame yra tiesos, bet ši idėja nėra universalo tiesa kiekvienam. Kad ir koks žmogus būtų talentingas, gabus ar sumanus, jis nesukontroliuos visko, kas vyksta gyvenime.

Mano išsaugoti straipsniai