JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ką iš tikrųjų atskleidžia tavo Naujųjų metų pažadas?

Ką iš tikrųjų atskleidžia tavo Naujųjų metų pažadas?

Naujieji metai – netik viena iš gražiausių švenčių, kalendorinių naujųjų metų pradžia, bet ir puiki galimybė, proga mums pakeisti kai kuriuos savo įpročius! Žinoma, kad pažadai neliktų tik pažadais reikia turėti daug valios ir užsispyrimo. Ar jau pagalvojai ką sau pasižadėsi kitiems metams? Galbūt žemiau pateiktame sąraše rasi savąjį pažadą ir tai, ką jis sako apie tavo charakterį!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Mokysiuosi geriau! Tokį pažadą duoda savikritiška mergina, pasižyminti dideliu atidumu savo artimiesiems ir aplinkai. Taip pat šio pažado davėjoms būdingas rūpestingumas. Šios merginos stengiasi viską susidėlioti gyvenime taip, kad būtų kuo patogiau joms ir kad nieks nebūtų nuskriaustas.

Daugiau laiko skirsiu šeimai ir draugams! Šį pažadą duoda visur skubanti, veikli mergina, kartais šiek tiek savanaudiška, tačiau nuoširdi, atviraširdė ir rūpestinga. Žinoma yra išimčių – tokį pažadą duoda ir šalto charakterio tipo asmenybės, tačiau abiem atvejais mergina yra labai gera, patikima, mylima aplinkinių.

Mažiau skųsiuosi ir būsiu kantresnė! Šio pažado autorė turi savo nuomonę, yra pastabi, nevaidina prieš kitus, yra paprasta, bet neprasta, turinti kandų humoro jausmą. Nemėgsta monotonijos. Ši mergina tau bus labai įdomi pašnekovė, jeigu nebijai tiesmukiškų atsakymų.

Pradėsiu sportuoti! Dažniausiai tokį pažadą duodančios panelės yra paprastos ir draugiškos, mokančios mėgautis mažais gyvenimo malonumais. Neretai būna idealistės. Joms būdingas išradingumas ir praktiškumas.

Daugiau šypsosiuosi ir būsiu laimingesnė! Tokį pažadą sau duoda jautrios panelės, kurias labai veikia aplinkos veiksniai, kurioms sunku nereaguoti į komplimentus ir kritiką, tačiau šios merginos yra mandagios, kantrios ir malonios asmenybės.

Pasižadu sau, kad kiti metai bus patys geriausi! Tipinis kūrybingos optimistės pažadas. Ši mergina taip pat negalėtų visus metus nugyventi monotoniškai, paskendusi kasdieninėje rutinoje. Neretai tokios merginos (dažnai to pačios nežinodamos) tampa savo draugių, klasiokų ar grupiokų kolektyvų sielomis.

Saugosiu sveikatą ir eisiu anksčiau miegoti! Šis pažadas būdingas savarankiškai merginai, kuriai patinka viską spręsti pačiai. Šio tipo merginos yra drąsios, o mąsto racionaliai (supranta, kad nuo atsakomybės gyvenime neišsisuks), tačiau dažnai yra labai emocingos ir leidžia emocijoms už jas priimti sprendimus.

Išmoksiu kažko naujo! Šį pažadą duoda kūrybingos prigimties, kruopščios, smalsios panelės, mėgstančios iššūkius. Turinčios platų požiūrį į pasaulį, dideles svajones ir siekius. Šios merginos moka įkvėpti kitus ir būti optimistiškomis.

Mesiu žalingus įpročius ir sveikai gyvensiu! To prisiekianti mergina pasižymi drąsumu, nebijo eksperimentuoti įvairiais klausimais. Tokios merginos mėgsta gyventi laukdamos kokio nors įvykio ir sugeba džiaugtis mažais dalykais, tuo žavėdamos aplinkinius.

Turėsiu savo nuomonę ir drąsiai ją ginsiu! Šis pažadas būdingas daug mąstančioms, protingoms panelėms, bet, deja, dažnai kamuojamoms dvejonių. Joms būdingas taikumas ir diplomatiškumas. Šios merginos neretai būna tylios kompanijoje, tačiau jų dalijami patarimai dažnai būna itin vertingi.

Nebepersivalgysiu ir numesiu svorio! To žada savikritiška mergina, norinti būti labai mylima ir apsupta maloniu dėmesiu. Tokios merginos dažnai būna idealistės, tačiau moka rūpintis savo draugais ir yra nuoširdžios, nemėgsta vynioti žodžių į vatą.

Išpildysiu savo svajones! Tai tipinis romantiškų merginų pažadas. Neretai tokios merginos būna labai kūrybingos, šiltos asmenybės ir labai įdomios pašnekovės, randančios kalbą su skirtingo amžiaus ir charakterio tipo žmonėmis.

Susitaupysiu pinigų! Tokį pažadą išreiškia drąsios, linksmos panelės, dažniausiai turinčios nemažą draugų būrį, nes sugeba labai vertinti draugystės ryšį. Draugų nuomonė šioms panelėms itin svarbi. Neretai jų šūkis „gyvenk šia minute!“

Įveiksiu bent vieną savo baimę ir atsikratysiu kankinančių kompleksų! Tai pasižada daug mąstančios, jautrios, turinčios išskirtinius pomėgius merginos. Dažnai joms būdingas sentimentalumas ir kūrybingumas. Šioms merginoms yra svarbu suprasti supantį pasaulį ir savo vidinius jausmus.

Dauguma merginų Naujųjų metų išvakarėse surašo visus pažadus į lapą ir pasikabina ant sienos ar šaldytuvo, kad jų nepamirštų, kitos merginos surašo pažadus ir sudeda į tuščią butelį, kad po metų galėtų aptarti, dar kitos pažadus dažnai didelei liudininkų kompanijai, tačiau tai ne visada padeda juos vykdyti, nes mūsų viduje nuolatos skamba balsas sakantis „ką gali padaryti vėliau, tai geriau ir padaryk vėliau, juk laiko iki metų pabaigos daug!“ todėl pats svarbiausias pažadas yra „Neatidėliosiu darbų paskutinei minutei!“ Jis yra iš tiesų labai naudingas. Nepamirškime, kad svarbu vien tai, kad bandome savo pažadus įgyvendinti ir, nepamirškime, būti sąžiningomis sau!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Mano išsaugoti straipsniai