JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 požymiai

7 požymiai, jog esi vaikinams pernelyg išranki princesytė

Išrankumas renkantis antrąją pusę gali pasitarnauti tik tuomet, jei yra racionalus. Pernelyg didelė atranka siekiant surasti mylimą žmogų gali privesti ne tik prie liūdesio, bet ir prie visiškos apatijos – nejaugi nėra to, kuris atitiktų visus keliamus reikalavimus? Jei jau ilgą laiką esi vieniša, paskaityk ir pamąstyk, ar neatrandi čia dalelės savęs.

vaikino reikalauji daugiau nei iš savęs. Svajoji apie tikrą gražuolį su ryškiu pilvo presu ir tobulomis rankomis, kol pati valgai jau trečią šokoladą ir nepameni, kada dviratį mynei? Negalima reikalauti iš vaikino daugiau vien todėl, kad jis – vaikinas, o tu – princesė, kurios atrankoje jis privalo dalyvauti. Ieškok į save panašaus (ne išvaizda) vaikino, o ne trofėjaus, kuriuo galėtum pasipuikuoti draugių akivaizdoje.

Turi nesibaigiantį sąrašą. Koks turėtų būti tavo svajonių vaikinas? Aukštas, sportiškas, protingas, šmaikštus, ištikimas, jautrus, nuoširdus ir t.t. Jei šių savybių sąrašui išvardinti neužtektų ir pusvalandžio, jis tikrai per ilgas! Pagalvok, ar tikrai kur nors pasaulyje gyvena tas, kuris atitiktų visus tavo reikalavimus?!

Griežti išvaizdos reikalavimai. Taip, daugelis merginų nori už save aukštesnių ir stipresnių vaikinų. Tačiau sena tiesa byloja, jog gražus vaikinas – visoms, o protingas – tai vienintelei. Neverta savo galvoje susikurti idealaus vaikino atvaizdo ir pagal jį rinktis mylimąjį. Juk nebūtinai it nuo žurnalo viršelio nulipęs gražuolis gebės tave išklausyti ir palaikyti, kai tuo tarpu mažiau iš koto verčiantis vaikinas pavers tave tikra princese. Egzistuoja daugybė laimingų porų, kuriose – mergina yra aukštesnė, vaikinas yra lieknesnis ir t.t.

Manai, jog jie turi perskaityti tavo mintis. Merginos dažnai pamiršta vieną svarbų ir savaime suprantamą dalyką: vaikinai negali skaityti tavo minčių! Nesitikėk, kad jei parodysi susierzinimą, jis iškart suvoks, kad tau nepatiko pica, kurią jis užsakė. Vaikinai – paprasti padarai, jie mėgsta aiškumą, o ne spėliones. Negalima pykti ant vaikino dėl to, kad jis nemoka skaityti tavo minčių ar nežino, kuri Beyonces dainos eilutė atspindi tavo nuotaiką. Būk išmintinga, pasakyk, ko nori, kitaip vaikinas tavo norų ir nesupras

Turtuolių paieškos. Žinoma, malonu, kai tave vaikinas palepina dovanomis, tačiau dairytis tik to, kuris išgalės tavimi pasirūpinti ir materialiai – barakudos požymis. Jeigu meilę supranti tik kaip prabangias dovanas, vakarienes restoranuose, keliones į egzotiškus kraštus ir kitas daug pinigų kainuojančias pramogas, ją supranti neteisingai. Taip, rūpintis dėl savo ateities svarbu, tačiau pirmiausiai turi išmokti pati savimi pasirūpinti, o ne ieškoti turtuolio, kuris tave išlaikys.

Sindromas „Aš – princesė“. Kol vienos merginos žavisi blogiukais ir iš pažiūros tikrai jų nevertais vaikinais, kitos yra įsitikinusios, kad dar negimė tas, kuris bus vertas išskirtinio jų dėmesio. Todėl kiekvieną sutiktą vaikiną ir jo pastangas jos vertina itin kritiškai. Gavo gėlių – puokštė neatrodo pakankamai didelė. Vaikinas padovanojo auskarus – kodėl ne deimantai?! Tokios merginos yra įsitikinusios, kad bendrauti su jomis – privilegija, nors iš tikrųjų taip toli gražu nėra.

Noras būti vienintele. Jei jau vaikinas nori su tavimi draugauti, jis privalo visą dėmesį skirti tik tau. Pritari? O be reikalo. Juk iki tol, kol vaikinas tave sutiko, jo gyvenime sukosi šeima, draugai, bendramoksliai, hobiai, pareigos, todėl negali tikėtis, kad visi šie dalykai stebuklingai išnyks arba kad tu sugebėsi juos visus kompensuoti neblėstančiu savo žavesiu. naivu tikėtis, kad vaikinas užmirš viską ir leis laiką tik su tavimi.

Mano išsaugoti straipsniai