JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 keisti mūsų kompleksai

5 keisti mūsų kompleksai, kurie užburia vaikinus

Dažnai mes, merginos, hiperbolizuojame savo kompleksus ir sumenkiname save. O veltui! Vaikinams, pavyzdžiui, kai kurie mūsų kompleksai atrodo juokingi… Todėl jie dievina merginas, kurios:

Merginas, kurios kerta vištų sparnelius su padažu, nebijo valgyti pasimėgaudamos, išsitepti, pasirodyti agresyvios. Būtent – vaikinams patinka tos, kurios nekompleksuoja dėl savo išvaizdos ir drąsiai gali valgyti be baimės pasirodyti nevalyvos. O damutė, kuri valgydama vos pražioja burną, vaikinams dažnai kelia tik juoką.

Minkštas pilvas. Tomas sako: „Pilvas su išryškėjusia vadinamąja tarka manęs per daug nežavi, man visai mielas minkštas pilvas. Ir jis – ne vienintelis vaikinas, kuriam merginos pilvo presas neatrodo žavingas. Šiek tiek minkštumo niekam nepakenkė, sako jie.

Kai mergina tarsi kalba rankomis. „Man labai žavu, kai mergina gestikuliuoja tarsi įgarsina tai, ką kalba, rankų judesiais“ , – teigia Lukas. Iš tiesų, ekspresyvios merginos, kurios nebijo išreikšti savęs, nėra drovios ar kuklios, visuomet traukia vaikinų dėmesį.

Prisiekiu – man žavu šiek tiek celiulito. Nesuprantu, ko jos taip raukosi dėl jo. Man celiulitas žavus, kaip kažkam žavios strazdanos“, – prisipažino Marius. Taigi, jei kompleksuoji dėl apelsino žievelės efekto ant šlaunų, žinok, jog tavo kompleksai nėra pagrįsti. Visų pirma, tai nėra jokia gėda – daugelis merginų susiduria su celiulitu, o visų antra – dėl celiulito nėra ko nerimauti, mat tai nėra kažkoks kūno defektas, dėl kurio į tave kryptų dėmesys. Ypač vaikinų.

Kad nesugebi pripažinti esanti neteisi. Jis žino, kad klysti. Supranta, kad esi neteisi. Supranta, kad pati supranti, jog esi neteisi, tačiau nė už ką to nepripažinsi. Tu ginčysiesi, ginčysiesi… kol jis galiausiai nusileis ir leis tau laimėti.

Mano išsaugoti straipsniai