JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 ženklų

10 ženklų, kurie įrodo, jog esi protingesnė nei manai

Nepakanka vien būti sumaniai. Labai dažnai mes net nesuvokiame, jog savyje talpiname tiek daug išminties – bijome atskleisti tikruosius talentus ir parodyti, ko iš tiesų esame vertos. O štai ir dešimt ženklų, kurie įrodys, jog tu gali būti sumanesnė nei galvoji.

1. Esi aukšta. Daugybė tyrimų visame pasaulyje atskleidė, jog aukštesni žmonės pasižymi didesniais protiniais gebėjimais ir turi didesnes karjeros perspektyvas. Be to, aukštaūgiai labiau savimi pasitiki ir yra linkę geriau save vertinti.

2. Tavo draugai intelektualūs. Tikriausiai girdėjai pasakymą – pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas tu. Jei tave supa intelektualūs, smalsūs ir žingeidūs žmonės, nenuvertink savęs. Tikėtina, kad savyje talpini daugybę išminties.

3.Tau patinka žaidimai. Jei tau patinka žaidimai, kuriuose turi pasukti galvą ir šiek tiek ilgiau pamąstyti, reiškia, turi puikių protinių gebėjimų, kuriuos tokiu būdu lavini.

4. Kontroliuoji mitybą. Teigiama, jog žmonės, gebantys kontroliuoti tai, ką valgo ir išlaikantys liekną kūno svorį, yra išmintingesni nei tie, kurie mėgaujais nesveiku maistu.

5. Jauti nerimą. Neįtikėtina, bet protas nusakomas ir šia savybe. Tai paaiškinama tuo, jog jaučiantys nerimą žmonės yra mažiau atsipalaidavę ir visada apgalvoja savo elgesio modelį. Jie jaučia atsakomybę prieš save ir kitus.

6. Tu kairiarankė. Yra daugybę tyrimų, kuriuose paaiškėjo, jog kaire ranka rašantys asmenys pasižymi įgimtais protiniais sugebėjimais ir geba kur kas greičiau apdoroti informaciją nei dešiniarankiai.

7. Tau patinka klasikinė muzika. Jei jauti meilę Bethovenui ar Bachui, tikėtina, esi protingesnė už daugumą savo bendraamžių. Klasikinę muziką mėgstantys žmonės pasižymi ramesniu būdu, atsakingumu ir žingeidumu.

8. Esi populiari. Jei gali pasigirti dideliu draugų būriu, esi išmintinga, mat sugebi bendrauti su skirtingais žmonėmis ir diskutuoti įvairiomis temomis.

9. Nemėgsti serialų. Vienas JAV tyrimas įrodė, jog žmonės, laisvalaikiu nežiūrintys serialų, o užsiemantys kur kas prasmingesne veikla – knygų skaitymu, lankymusi parodose, yra kur kas išmintingesni nei tie, kurie kiaurią parą žiūri serialus.

10. Rizikuoji. Jei dažnai rizikuoji ir išbandai naujas avantiūras, tikėtina, esi protingesnė už kitus. Sedėjimas komforto zonoje nėra išmintinga savybė.

Mano išsaugoti straipsniai