JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 gudrybių

10 gudrybių, kurios padės pagaliau rasti rimtą vaikiną

Susirasti vaikiną išties labai paprasta – tereikia drąsiai nusiteikti (tai ir yra sunkiausia). Dar viena būtina aplinkybė, kad susirastum rimtą vaikiną – nueiti į kelis pasimatymus. Būtina bandyti, nes patikėk, tavasis princas į duris tikrai nepasibels…

1 žingsnis

Jeigu nori susirasti vaikiną, visų pirma turi lankytis tinkamose vietose: draugų vakarėliuose, klubuose, kavinėse, koncertuose ir kitose viešose vietose.

Lankykis ten, kur žmonės susirenka su panašiais interesais, panašaus amžiaus ir kur paprasčiausiai eina atsipalaiduoti.

2 žingsnis

Iš pradžių reikėtų pamąstyti, ko tu tikiesi iš vaikino bei koks jis turėtų būti. Galbūt su humoro jausmu? Galbūt aukštas, raumeningas, o gal šokėjas?

Lankykis vietose, kur žmonės renkasi su panašiais pomėgiais. Gali būti treniruotės, šokių pamokos ir pan.

O galbūt tau reikia labai protingo vaikino? Tada mokykis žaisti šachmatais ir įstok į strateginių žaidimų klubą.

3 žingsnis

Kuo daugiau turi pažįstamų, tuo lengviau susirasti vaikiną. Juk nenori pažinoti tik draugės buvusį ir imti su juo megzti romaną… (juk galima įsivaizduoti pasekmes…).

Taigi, norint susipažinti su žmonėmis, reikia daugiau bendrauti ir būti aktyvesnei. Taip pat stenkis į vakarėlius vaikščioti viena, neprisirišk prie draugių ir nevaikščiok jų apsuptyje. Vaikinai labiau į tave atkreips dėmesį.

4 žingsnis

Žinoma, būdama draugiškesnė, mažiau kritiška, pozityvi, tolerantiška ir linksma, sulauksi daugiau dėmesio, tačiau niekuomet neišsižadėk savo tikrosios „aš“ – žmogus su kauke, kad ir kokia ji tobula bebūtų, nėra mėgstamas.

5 žingsnis

Konfidencialumas – vienas svarbiausių bruožų, norint suvilioti vaikiną, nes mergina, kuri nėra lengvai prieinama, vaikinus žavi kur kas labiau. Tačiau venk atrodyti „pasikėlusi“! Bendrauk, tačiau lik paslaptinga.

6 žingsnis

Nori susirasti patrauklų vaikiną? Tau ir pačiai reikia tokiai atrodyti. Tai nereiškia, kad turi būti labai liekna blondinė… Tiesiog pradėk truputį labiau savimi rūpintis – žavus plaukų kirpimas, švarūs ir kvepiantys drabužiai, makiažas – pirmieji žingsniai.

7 žingsnis

Kad ir kaip tu norėtum „supančioti“ patikusį vaikiną, jokiu būdu po pirmojo ar netgi trečiojo pasimatymo, nešok kartu su juo į lovą. Tokiu savo elgesiu gali jam sudaryti neigiamą įspūdį apie save: jog esi visiems pasiekiama. Kita vertus, vargu, ar vaikinas, kuriam tai rūpi jau po pirmojo pasimatymo, iš tiesų tavimi žavisi kaip mergina.

8 žingsnis

Bendraudama su vaikinu, stenkis kiek įmanoma daugiau apie jį sužinoti. Nebūk įkyri, tačiau domėkis jo gyvenimu, o pati lik paslaptinga. Taip susidarysi įspūdį, ar vaikino interesai ir pomėgiai sutampa su tavaisiais. Būk įžvalgi. Jei taip, tegu vaikinas tai žino. Jį žavės jūsų panašumai.

9 žingsnis

Galiausiai, troškimo susirasti vaikiną neiškelk kaip svarbiausio savo gyvenimo tikslo. Paprasčiausiai stenkis būti aktyvi, tobulėk, prisižiūrėk save, puoselėk išvaizdą, ir vaikinas atsiras savaime. Patikėk, pati tuo įsitikinsi!

10 žingsnis

Jei atlikai viską, kas patariama, o vaikino vis dar neturi, nenukabink nosies. Gal paprasčiausiai dar nesi pasiruošusi rimtiems santykiams. Mėgaukis vaikinų draugija, netrukus pastebėsi simpatijų ženklus.

Mano išsaugoti straipsniai