JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinų žodis: šias 6 savybes turinčios merginos nepaleistume iš glėbio

Vaikinų žodis: šias 6 savybes turinčios merginos nepaleistume iš glėbio

Kiekvienam mylinčiam vaikinui jo mergina – unikali ir išskirtinė, vis dėlto egzistuoja šešios pagrindinės merginų savybės, dėl kurių vaikinai pameta galvas.❤️

Nesmagu būti tuo, kuris tau tai sako, bet tuščiagalvės rutina greitai nusibosta. Vietoj to, kad jaustumeisi kontroliuojantis situaciją, turėsi nuolat bandyti išsiaiškinti, kas iš tikrųjų slepiasi už merginos bukų akių. Protinga mergina nuolat tave stebins ir vers būti pasitempusiu. Ji neleis, kad ji tau nusibostų. Be to, malonu turėti apie ką pasišnekėti su savo mergina, o ne tik užsiiminėti intymiais ryšiais.

Tavo mergina turi gerbti tave. Tai reiškia, kad ji visuomet klausosi tavęs, net jei ji nesutinka su tuo, ką tu sakai. Ir, žinoma, ji nesistengia tavęs pažeminti arba kokiu nors būdu sumenkinti. Puiki mergina niekada nekels viešų scenų tavo draugų ar šeimos narių akivaizdoje ir visada stengsis problemas išsiaiškinti tik tada, kai būsite dviese.

Tarp tavęs ir tavo merginos turi būti seksualinis suderinamumas. Pavyzdžiui, jei tau patinka paprasti apatiniai, o jai prabangūs ir pūkuoti, tuomet tai – problema. Žinoma, tai nereiškia, kad ji iš karto turi žinoti viską, kas tau patinka, tiesiog tarp jūsų turi būti abipusė trauka ir jūs turite sugebėti atvirai kalbėtis apie savo seksualinius troškimus (arba mokėti duoti užuominas). Svarbu, kad miegamajame jūs suteiktumėte vienas kitam malonumą.

Nėra nieko blogiau už zirzeklę! Ideali mergina žino ir protingai pasirenka kovos būdą. Ji žino, kada pradėti pokalbį, o kada geriau nuleisti viską negirdomis. Tu nenori, kad mergina dėl kelių netyčia kriauklėje paliktų neplautų indų sukeltų audrą. Vis dėlto, jei jūs gyvenate kartu ir tu visą naktį linksminiesi ir nepaskambini jai ir ji tau tai leidžia, tuomet tavęs laukia nemalonumai. Tai situacija, kurios niekas nepakęstų – net ir ideali mergina.

Jei turi merginą, kuri myli tave tokį, koks tu iš tikrųjų esi, o ne tokį, kokiu apsimeti ar kartais bandai būti, tu turėtum jos nepaleisti. Merginą, kuri nesistengia tavęs pakeisti, sunku rasti. Kitas būdas įsitikinti, kad ji tikrai tave myli, yra stebėti, kaip ji į tave žiūri ir kaip kasdien su tavimi elgiasi. Jei jai, pamačius tave, neatima žado ir atrodo, kad jai nelabai rūpi, ką tu sakai, ji arba stengiasi vaidinti sunkiai pasiekiamą, arba tiesiog traktuoja tave, kaip dar vieną eilinį vaikiną.

Baik maivytis… Bet kuris vaikinas, kuris turi idealią merginą, pasakys, kad ji verčia jį būti geresniu. Ji neturi nieko sakyti ar daryti: tiesiog taip yra. Jei staiga pasijausi nesmagiai dėl to, kaip pasielgei su savo draugu, ar suprasi, jog nori išlaikyti ne tik save, tau vertėtų pagalvoti, kas tave verčia tai daryti. Galbūt meilė?..

Mano išsaugoti straipsniai