JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 priežasčių

10 priežasčių, kodėl nėra nieko geriau nei turėti už save aukštesnį vaikiną

Ko gero, sutiksi, jog meilei ūgis neturi didelės reikšmės. Vis dėlto kaip gera, kai tave glaudžia už tave aukštesnis vaikinas! Pateikiame dešimt svarių priežasčių, kodėl susitikinėti su už tave aukštesniu vaikinu – tiesiog dieviška.

1. Toks vaikinas išsiskiria vyriškumu. Aukštas ūgis neretai prideda ir vyriškumo – dažniausiai tai būna platesnių pečių, raumeningesnių kūno formų bei ryškesnio stuomens vyriškosios lyties atstovai, todėl it magnetas traukia merginas. Būtent todėl merginos dažnai prie žodžio vyriškumas pažymi aukštą ūgį.

2. Nėra nieko romantiškesnio, kai jis pasilenkia tave pabučiuoti. Kadangi dažniau aukštaūgiai į poras renkasi už save žemesnes merginas, kai trokšta jas pabučiuoti, jiems reikia pasilenkti. Ar žinai ką nors mielesnio ir romantiškesnio? Nors imk ir nufotografuok jus kartu!

3. Aukštas vaikinas dažniausiai iš pažiūros atrodys geriau. Tikriausiai žinai tiesą, jog aukštaūgiams vyrams neretai labiau tinka bei estetiškiau žiūrisi tiek laisvalaikio džinsai su marškinėliais, tiek elegantiškas kostiumas. Jie paprasčiausiai atrodo geriau nei žemesnio ūgio vaikinai, todėl būk garantuota – keliaujant gatve žvilgsnių tikrai susilauksi.

4. Jis turi perspektyvą tapti garsiu krepšininku. Ne veltui daugelis merginų svajoja apie šios sporto rūšies atstovūs – jie ne tik žavūs, atletiški, tačiau ir, sklando kalbos, be galo šeimyniški. Jei bendrauji su jaunu aukštaūgiu, pamąstyk apie ateitį: galbūt kada nors jis užkariaus krepšinio aikšteles ir išgarsės visame pasaulyje?

5. Šalia tokio vaikino privalai pasitempti. Ar tai blogai? Toli gražu. Mergina, kuri šalia savo partnerio eina sulinkusi, susikūprinusi, toli gražu neatrodo dailiai. Kadangi tavo partneris už tave aukštesnis, privalai ištiesti nugarą, pakelti smakrą ir žvelgti iš aukšto. Tokios pastangos nenueis veltui ir patikėk, vaikinas tai pastebės.

6. Tavo simpatija daugeliui atrodo patikimesnė. Taip jau yra – aukšti žmonės neretai atrodo patikimesni, labiau motyvuoti, veržlesni ir net protingesni už žemaūgius. Žinoma, visa tai tik įvaizdis, tačiau jei tavo vaikinas iš tiesų pasižymi šiomis savybėmis, tuomet nėra net ko pridurti!

7. Šalia jo jautiesi saugi. Aukštas vaikinas simbolizuoja užnugarį, saugumą, tvirtumą, todėl tau nebaugu su tokiu vaikinu keliauti per pasaulį – tiek realia, tiek metaforiška reikšme.

8. Nėra nieko geresnio, kaip prisiglausti prie jo plačių pečių ar krūtinės. Dažniausiai aukšti vaikinai išsiskiria šiomis fizinėmis ypatybėmis, todėl merginos noriai po sunkios mokslų ar drabo dienos glaudžiasi prie aukštaūgių.

9. Jį lydi finansinė sėkmė. Tikime, jog nesi materialumo besivaikanti mergina. Vis dėlto norisi šalia savęs matyti sėkmingą bei motyvuotą žmogų. Atliktas mokslinis tyrimas, kurio metu siekta nustatyti ryšį tarp uždirbamų pinigų ir žmogaus ūgio. Paaiškėjo, kad aukštesni asmenys uždirba daugiau. Šis tyrimas rėmėsi sėkmingų pasaulio žmonių pavyzdžiais – buvo lyginami jų ūgiai ir pagal ūgių skalę buvo nustatyta, jog aukštesnių ūgių žmonės yra linkę uždirbti daugiau.

10. Tau paprasčiausiai šalia jo gera. Tavęs nevaržo diskomfortas, jog vaikinas už tave mažesnis ir

Mano išsaugoti straipsniai