JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tikėti ar ne? Šiais 3 mėnesiais gimusios turi daugiausia tamsiųjų pusių

Tikėti ar ne? Šiais 3 mėnesiais gimusios turi daugiausia tamsiųjų pusių

Tikriausiai žinai ir gyvenime ne kartą įsitikinai tiesa – aklai pasitikėti viskuo, ką matai ar girdi negalima. Taip ir skaitydama šį tekstą visų išdėstytų teiginių sau nepriskirk – vis dėlto kai kurie gali net labai atitikti tave, tavo pasaulėžiūrą ir bendravimą su aplinkiniais. Žinoma, jei tik atrasi čia savo gimimo mėnesį:

VASARIS. Nėra ko slėpti – vasarį gimę yra tie asmenys, kurie trokšta, jog viskas nuolatos suktųsi aplink juos. Būtent todėl šalia jų labai sunku išbūti tiems, kurie taip pat trokšta bent menkiausio dėmesio. Jie niekuomet neužleis vietos po saule. Šį mėnesį gimę myli gyvenimą ir žmones, tačiau neretai Žemėje sukelia tikrą karą – tik pabandykite su jais konfliktuoti. Ginčuose jie yra linkę nugalėti bet kokia kaina. Nors savyje talpina daugybę gerumo bei meilės kitiems, neretai šį mėnesį gimę geba pasirodyti kaip visiški savanaudžiai bei egoistai. Būtent todėl su jais kai kuriems sunku užmegzti ryšį, o jų perdėtas pasitikėjimas savimi dažnokai trukdo susirasti draugų. Ar šį mėnesį gimę keičiasi? Na, gimimo mėnesio nulemtas savybes sunkoka pakeisti. Vis dėlto artimas ryšys su artimaisiais, pagalba kitiems, atvirumas ir geranoriškumas galėtų nuslopinti vasarį gimusių iš prigimties įgytą egoizmą. Tereikia labai panorėti!

Sakoma, jog birželį gimusių aura – sugerianti, o ne dovanojanti. Jie iš tiesų dažnokai yra įvardijami kaip energetiniai vampyrai, mat ilgiau pabendravus žmonės pavargsta nuo birželį gimusių pasipūteliškumo bei egoizmo. Nors šį mėnesį gimę asmenys išsiskiria savo taurumu ir atkaklumu, su jais nelengva dirbti, generuoti idėjas – jie tvirtai laikosi savo principų, todėl gana sunku su šio mėnesio atstovais rasti sprendimą. Galbūt todėl žmonės, bendraujantys su birželį gimusiais, privalo susitaikyti su prieštaringa jų aura – nors jie geba suteikti stiprybės, motyvuoti, lygiai taip pat sugeba sumenkinti ir padaryti taip, jog žmogus pasijustų nevertinamas.

Teigiama, jog spalį gimusių asmenybė manifestoriaus tipą, kuris išsiskiria tuo, jog nesugeba pritraukti kitų žmonių asmenybių ir net jas atstumia. Šį asmenybės tipą turintys asmenys sunkiai įsilieja į kompanijas, yra atšiauresni, tačiau puikiai sugeba vadovauti ir lyderiauti. Manifestoriaus tipą turinčių žmonių yra vos dešimt procentų visame pasaulyje ir nemenka tikimybė, jog didelę jų dalį sudaro spalio mėnesį gimę. Vis dėlto nereikia pamiršti, jog net ir nigiamus bruožus galima slopinti, pavydą vyti šalin, o negatyvumą slėpti. Paslaptis slypi nuoširdume, atvirume ir egoizmo pažabojime. Jei ir tu esi spalį gimusi, nenusiminki – dar kartą pergalvok savo elgesį su aplinkiniais ir į paviršių iškelk bendravimo trūkumus, kurie galimai trukdo tau tapti mylima bei gerbiama.

Mano išsaugoti straipsniai