JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 aiškiausi įrodymai

7 aiškiausi įrodymai, jog jam patinki

Jei vis dar svarstai, ar jis tau rodo šiltesnius jausmus, o gal tai tavo fantazijos, vertėtų paskaityti šiuos požymius ir įsitikinti, vaikino jausmai tikri ar ne.

Jis rodo iniciatyvą

Vakarėlyje jis prieina ir pradeda pokalbį. Jei esi toliau, jis prieina, randa pretekstą tave užkalbinti. Jei norės patraukti tavo dėmesį, sugalvos, kaip tai padaryti.

Jį išduoda kūno kalba

Vaikinas gali pliaukšti niekus, tačiau kūno kalba išduos, kaip jis iš tiesų jaučiasi. Jei jis kartoja tavo gestus, tai ženklas, kad stipriai jam patinki ir kad jis nori užmegzti su tavim ryšį.

Jis atidžiai tavęs klausosi, atsimena smulkmenas

Jei mums patinka žmogus, norime žinot kiekvieną smulkmeną, įdomūs visi jo pasakojimai. Jei vaikinas daug klausinėja apie tave, apie tavo gyvenimą, domisi tavimi, kas tau patinka, jis į tave investuoja.

Prie tavęs pasikeičia jo elgesys

Jei vaikinui patinki, prie tavęs šiek tiek pasikeičia jo elgesys. Jis gali atrodyti sutrikęs, neramus, nebeatrodo toks įžūlus. Pastebėsi, kad kabėdamas su tavim jis net truputį parausta.

Jis trokšta tave supažindinti su savo tėvais

Arba artimais draugais. Arba tuo, su kuo retą kurį pažindina. Tai požymis, jog vaikinui iš tiesų patinki ir jis nori sutvirtinti ryšį su tavimi.

Jis stengiasi visuomet būti kuo arčiau tavęs

Jei santykiai dar tik prasidėjo ir niekaip negali nujausti, rimti jie ar, stebėk, ar vaikinas dažnai atsiduria netoli tavęs. Jei taip, vadinasi, jam iš tiesų patinki.

Jis trokšta tave nustebinti

Vaikinas, kuriam rūpi, pasistengs tave nudžiuginti staigmenomis ir pasirūpins, jog liktum sužavėta. Kažin, ar tavo dėmesio vertas tas, kuris mėnesių mėnesius tau nesugeba padovanoti net gelės žiedo.

Mano išsaugoti straipsniai