JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Yra 6 pagrindiniai išvaizdos elementai

Yra 6 pagrindiniai išvaizdos elementai, kurių vaikinai negali pakęsti (FOTO)

Taip jau yra, jog merginų ir vaikinų grožio standartai skiriasi. Būtent todėl tai, kas mums atrodo gražu, jiems atrodo kone atgrasu. Pakalbinome kelis vaikinus ir išsiaiškinome, kokie merginų išvaizdos elementai atrodo nepriimtini. Iš visos širdies sakome – to nesitikėjome!

Komiški antakiai. Antakių grožio galia žinoma daugeliui – jie ne tik išryškina gražiausius veido bruožus, tačiau geba optiškai siaurinti ar platinti veidą. Žinoma, jeigu antakių forma yra tinkamai pasirenkama. Vaikinai teigia, jog nėra nieko baisiau už merginą, kurios antakiai atrodo itin nenatūraliai – yra pernelyg ryškūs ar priešingai, primena siūlelius. Moralas? Kuo daugiau natūralumo. Antakių mados diktuoja, jog būtent jis šiuo metu labiausiai vertinamas.

Submission #53: yet another set of eyebrows having an argument

A photo posted by Brows Against Humanity (@badbrows_) on Aug 20, 2014 at 7:20am PDT

Submission #48: excuse me but your brows are sliding off #badbrows

A photo posted by Brows Against Humanity (@badbrows_) on Aug 8, 2014 at 3:48am PDT

Kas begali būti dailiau už įdegusią odą? Ne veltui tiek merginų vos pasirodžius pirmiems saulės spinduliams lekia prie jūros ar šaltuoju sezonu kaitinasi soliariumuose. Šį kartą apie kaitinimosi žalą nekalbėsime, o pateiksime vaikinų verdiktą. Pasirodo jis – labai griežtas ir tvirtas. Apelsininiam įdegiui ar perskrudimui vaikinai sako NE, todėl ragina merginas nepersikaitinti.

Holiday freckles, tan don’t go 🌞 #tan #holiday

A photo posted by Peace✌️love❤️And fucking Music (@maria110593) on Sep 19, 2016 at 5:12am PDT

#me#tan#skin#endofsummer#hotday#september#mygarden#nature#relax#blondiegirl#curly#bikini#kiwi#swimwear#loveit#enjoy#monday#morning#

A photo posted by Angelica (@angelicanyc) on Sep 19, 2016 at 4:34am PDT

Viena yra akių šešėliais išryškinti žvilgsnį ar akių pieštuku pabrėžti akių liniją. Ir visai kas kita nusipaišyti meškėno akis ar persistengti su akių pravedimu. Vaikinai tokiam makiažui sako griežtą NE ir dar pataria – kuklumas šiuo atveju visai nepamaišytų.

#foundation @milanicosmetics #concelear @thebalm_sweden #highlighter @thebalm_sweden #eyebrows @anastasiabeverlyhills #contouring @karity #liquidlipstick @hudabeauty Venus #eyeliner @thebalm_cosmetics #eyeshadow @anastasiabeverlyhills #jumboeyepencil @nyxcosmeticsnordics #eyelashes @hudabeauty Sasha #lenses @bellacontactlenses

A photo posted by Makeup & Fashion Vlogger (@mfblogger) on Sep 19, 2016 at 5:22am PDT

Putlios lūpos vaikinus žavi, tačiau jei kalbėsime apie nenatūraliai atrodančias ančiuko lūpas, kurių efektui pasiekti prireikė ne vienos injekcijos – tokios lūpos vaikinus atbaido. Nesvarbu, jog tokių lūpų savininkei toks efektas atrodo nuostabus… jei jos išgirstų vaikinų nuomonę, pakrauptų.

Can y’all please follow @nicolealexandamakeup 😘

A photo posted by NICOLE ALEXANDA (@nicolealexanda_) on Sep 16, 2016 at 12:20pm PDT

My WCW today goes to my girl @harleymaexo had our ups and downs but forever a friends.. Love u 💙

A photo posted by Jemma Lucy/Spicey Jem 9♠️ (@jemlucy) on Sep 7, 2016 at 2:29am PDT

Vaikinai teigia – visa laimė, jog ilgų, raganiškų nagų bumas po truputį išeina iš mados. Iš tiesų, metro ilgumo nagai vaikinus ne tik atstumia, tačiau kiek ir gąsdina. Kur kas labiau vaikinai vertina ir simpatizuoja neilgiems, neryškaus atspalvio nagams. Žinoma, kiekvienos pasirinkimas, kokiais nagais dabintis, tačiau jei klausytume vaikinų, tai vienareikšmiškai būtų kuklus manikiūras.

@andreagladso

A photo posted by Only The Most Beautiful Women♡ (@the_ig_beautys) on Sep 15, 2016 at 9:04am PDT

@annieolivia_

A photo posted by Only The Most Beautiful Women♡ (@the_ig_beautys) on Aug 29, 2016 at 5:38pm PDT

Daugelis vaikinų patvirtins – kai mergina ant savęs užsikrauna viską, ką randa spintoje, tai neatrodo nei stilingai, nei patraukliai. Dažniausiai merginos tokiu būdu tetrokšta išsipuošti, tačiau pamiršta vieną svarbią taisyklę – saiko. O ši savybė dar niekam niekuomet nepakenkė. Todėl pasipuošusios devyniais skirtingais aksesuarais vaikinų akimis dailesnės netapsite…

Modèle en Powernet noir, porter par la belle @moonblvke merci ma belle pour ta confiance 😚😚 #gaine #perfectbody #pertedepoids #body #dream # sexy #londres #made #colombia #gainant #taille #powernet #corset #flawless #paris #best #quality #ship #world #fitness #fitnessgirl #Belgique #Milan # suisse # internationale 👍👍😎😎💪💪💪💪💪

A photo posted by Retail&Wholesale (@thedream.body) on Sep 19, 2016 at 1:46am PDT

Mano išsaugoti straipsniai