JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitės planuoklis
pilnatis

Stipriai priartėjusio mėnulio pilnatis: 3 Zodiako ženklų laukia labai nelengvos dienos

Pilnatis kiekvieną mėnesį pasibeldžia į mūsų namų duris su vis kitomis dovanomis – miego stygiumi, nuovargiu, apatija, dirglumu, konfliktavimu. Iš tiesų, ne veltui teigiama (o ir ne kartą įrodyta atlikus oficialias statistikas!), jog pilnaties laikotarpiu daugeliui pašlyja sveikata, žmonės daro daugiausia avarijų, vyksta nusikaltimai. Būk atsargi! Ypač jei randi save šiame 3 Zodiako ženklų sąraše:

VĖŽYS. Vėžiai – ganėtinai jautrios asmenybės, todėl nenuostabu, jog vykstant pokyčiams danguje, Žemėje jos patiria tikrą chaosą. Šiandien ir ateinančiomis dienomis Vėžiai gali jaustis lyg nesavi – kankins įkyrios mintys, sopės galvą ir jausis energijos stygius. Šiomis dienomis šio Zodiako ženklo atstovams nepatariama intensyviai dirbti ar imtis fizinės veiklos. Vėžio ženklo atstovai gali jausti ir viduje kylančią įtampą. Gali būti, jog šis laikotarpis ir taip nėra pats lengviausias, o atėjusi mėnulio pilnatis paaštrins jį dar labiau. Kaip bebūtų, vertėtų nusiraminti ir pasistengti atsipalaiduoti. Tam puikiai tinka atsipalaidavimo pratimai, gulėjimas karštoje vonioje, mėgavimasis raminančia arbata ir knygų skaitymas. Atsargiai dėl priimtų sprendimų šiomis dienomis – vėliau bus galima labai pasigailėti. Todėl geriau neįžeidinėti žmonių, stengtis aplenkti ginčus, konfliktus ir nesivelti į nesutarimus.

Liūtai – emociškai vieni stipriausių Zodiako ženklų. Vis dėlto rytoj įvyksiantis Mėnulio užtemimas atneš permainas. Liūtai patirs nemažai nemalonių potyrių – gali skaudėti galva, sutrikti skrandis, dažnai išmušti prakaitas. Emocijos taip pat nebus pačios geriausios, Liūtai jausis tarsi išsunkti, jiems trūks energijos, kils mieguistumas. Liūtams nederėtų imtis kokių nors svarbių veiksmų tą dieną, o vakarą skirti ramiam poilsiui – laikui su šeima, gulinėjimui lovoje, širdžiai maloniai veiklai. Svarbiausia nesidraskyti, nesikonfliktuoti. Jei yra įmanoma, atšaukti svarbius susitikimus, pirmus pasimatymus, nes jie gali pasibaigti nesėkmingai.

Ožiaragiai visuomet labai jautriai reaguoja į astrologinius pokyčius, ne išimtis ir rytoj vyksianti pilnatis. Gali būti, jog Ožiaragius apims didžiulis stresas – kaip viską suspėti, kaip aprėpti, kaip išspręsti sudėtingas situacijas. Ožiaragiai jaus nenumaldomą nerimą, todėl tą dieną ir visą likusią savaitę Ožiaragiams patartina kuo daugiau skirti laiko atsipalaidavimui – išgerti raminančios arbatos, pasportuoti, pasivaikščioti lauke. Dieną nevertėtų planuoti svarbių susitikimų ar konfliktuoti, mat net ir menkiausias ginčas gali tapti didžiausiu konfliktu. Gali būti, jos pašlis santykiai su artimaisiais, tad norint dar mažiau juos aštrinti, būtina nusiraminti, nekelti tono.

Mano išsaugoti straipsniai