JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 01 - 09 03)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 01 – 09 03)

Taip netikėtai atėjo rugsėjis, tiesa? Kol kas dar džiaukimės šiltu oru ir šviesiais vakarais, o savaitgalį būkime veiklios ir aktyvios.

Avinas. Savaitgalį pajusi laisvę. Gali būti, kad artėja didelės permainos, jos jau beldžia tau į duris. Prieš kviesdamas vidun, pažvelk pro rakto skylutę, tik žinok, kad atsakymas, kurio lauki, nebūtinai vilkės kostiumą, kokio tikiesi. Ištirk visus variantus, būk įžūlus ir nesikratyk permainų.

Jautis. Savaitgalį gali susidurti su žmonėmis, kurie bus įtakingi ir daug kuo tau padės. Galbūt kažkokiu būdu jie mes tau iššūkį. Dabar pasiekei lūžio tašką, svarbiausia – nepasiduoti pesimizmui. Privalai suvokti, kad pokyčiai – pagrindinė augimo sąlyga. Gali tekti skubiai imtis veiksmų.

Dvyniai. Savaitgalį laimė – tavo rankose. Vien minties galia pajėgsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Abejoji savo jėgomis? Pasakyk sau – viskas įmanoma. Galiausiai, kaip nusiteiksi, taip ir bus. Atsimink – pozityvios mintys greičiau pildosi. Sekmadienį vidinis pasaulis, fantazijos, atsiminimai ir svajonės susipins su realybe, nusitrins ribos. Keista, mistinė diena.

Vėžys. Savaitgalį netikėti įvykiai išmuš iš vėžių, tačiau nedideli incidentai gali būti didelių pozityvių permainų pranašai. Galimybės byrės tiesiai į delnus, jokiu būdu jų neignoruok. Smulkmenos nėra nesvarbios, laikui bėgant tai suprasi. Taigi plačiai atverk langus ir įkvėpk gryno oro.

Liūtas. Dabar išgyveni itin spartaus augimo laikotarpį. Susitelk į tai ir suprasi, kad būtini pokyčiai. Gali kilti sunkumų dėl kai kurių žmonių poelgių ar tam tiktų situacijų. Visa tai svarbu, tai stumia tave į pokyčius, kurie neišvengiami. Atsimink – jau šį savaitgalį tau atsivers daug naujų galimybių.

Mergelė. Pasakyk viską, kas guli ant širdies. Neišsakytų emocijų laikymas graužia tave iš vidaus. Nustok nerimauti dėl pasekmių ir ryžtingai ženk šitą žingsnį. Šis savaitgalis yra tas laikas, kai gali rodyti agresiją ir įžūlumą. Kiti žmonės gali reaguoti panašiai, tad jeigu atsiversi, būk pasirengęs atsakui.

Svarstyklės. Tavo jautrumas verčia tave jaustis vienišu ir nuogu tvyrant nemaloniai atmosferai. Gal net geriau būtų pasilikti lovoje. Vis dėlto, jeigu nuspręsi išeiti, būk pasirengęs. Žinok savo silpnąsias puses, tuomet savo energijos resursus galėsi panaudoti veiksmingiausiai.

Skorpionas. Dabar jautiesi esanti neįveikiama. Nuo dabar tai tikrai bus spėliojimo ir, daugiausiai, pro šalį mėnuo. Šį savaitgalį nusimato linksmybės ir šiek tiek romantikos. Tik nieko per daug nesitikėk – planai iširs, o žmonės tave nuvils – tu gali būti viena iš jų. Kiek įmanoma, plauk pasroviui.

Šaulys. Šiandien pagaliau patenkinsi bendravimo troškimą. Ieškosi išsigelbėjimo ten kur gyvenimas virte verda. Tiesa, po akmeniu vanduo neteka, tad jei nori linksmybių, pasirūpink jomis iš anksto – surenk vakarėlį ar pasikviesk bičiulius pasilinksminti į miestą. Svarbiausia – nebūk vienas ten, kur yra galimybė surinkti būrį draugų.

Ožiaragis. Šį savaitgalį tau labai reikia harmonijos, meilės ir pritarimo, bet neturėk per didelių vilčių. Tiesiog žinok, kad esi tinkamame kelyje. Sekmadienį gali jaustis kiek nejaukiai reikšdama savo jausmus ir jaustis nesuprasta, taigi, jei esi vieniša, sprendimas žengti pirmąjį žingsnį gali būti ne pats geriausias šiuo metu.

Vandenis. Traukinys pajudėjo, tad verčiau suskubk į jį įšokti. Aplinkiniai nebus itin palankūs tavo emocingai graudenančiai istorijai, tad verčiau patylėk. Inkštimas greičiausiai apskritai tave išmestų iš to traukinio. Šio savaitgalio energijos esmė – išmokyti tave užsigrūdinti.

Žuvys. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Mano išsaugoti straipsniai