JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Visame pasaulyje laukiamas Saulės užtemimas neatneš džiugesio šiems Zodiako ženklams

Visame pasaulyje laukiamas Saulės užtemimas neatneš džiugesio šiems Zodiako ženklams

Šiandien, rugpjūčio 21 d. visiško saulės užtemimo vaizdinys ilgam įstrigs JAV gyventojams, o Vakarų bei Rytų Europos gyventojai stebės dalinį saulės užtemimą. Ne paslaptis, jos saulės užtemimas dažnai yra lydimas mistikos.

Kaip paaiškinti tą faktą, jog saulės užtemimo metu daugelis žmonių jaučiasi neramūs, dirglūs, juos gali erzinti smulkmenos, o štai kiti priešingai, jaučia didžiulį energijos antplūdį? Iš tiesų, dangaus kūnų pokyčiai visuomet sukelia įvairius, neįprastus pojūčius. Net jei nesidomime astronomija ar astrologija, privalome žinoti, kokią ryškią sąsają turi šios dvi kryptys.

Nors Lietuvoje nebus jaučiamas toks didelis didžiausio šiais metais saulės užtemimo poveikis, vis dėlto sužinoti, kokie Zodiako ženklai gali būti paveikūs dangaus kūnų pokyčiams būtina. Galbūt jau nuo pat ryto jaučiatės taip, lyg būtumėte iš lovos išlipę ne ta koja? Arba negalite suprasti, kodėl viduje tvyro susijaudinimas, sumišimas, nors ši diena nusimato rami bei prognozuojama? Galite patekti į šį trumpą Zodiako ženklų sąrašą, kuris nusakys, kurie Zodiako ženklai labiausiai paveikūs saulės užtemimui.

Dvyniai iš pažiūros esti optimistiški, laimingi, tačiau juos labai lengva išbalansuoti. Šią ir dar keletą dienų šio Zodiako ženklo atstovai gali jaustis permainingi, juos blaškys įvairūs mažmožiai. Gali jausti nesusikaupimą, nesusikoncentravimą, mat Saulės ženklas nuo seno buvo siejamas su protine veikla, koncentracija, tad Saulės pokyčiai danguje gali iššaukti šiuos neigiamus pojūčius. Dvyniams šiomis dienomis nepatariama imtis itin svarbių darbų, atšaukti suplanuotas veiklas. Verčiau pailsėkite, atlikite keletą ramininčių kvėpavimo pratimų, nepamirškite sportinės veiklos.

Manote, jog esate Zodiako ženklas, kurio neišbalansuoja net didžiausi pokyčiai gyvenime? Klystate, mat turėtumėte atidžiau sureaguoti į dangaus kūnų pokyčius. Šios dienos jums gali būti lemtingos, nes pervertinsite savo jėgas ir priimsite sprendimus, kurie gali neigiama kryptimi pakeisti jūsų gyvenimą. Labai racionaliai pagalvokite, ar jums reikalinga sutikti su kai kuriais pasiūlymais ir venkite konfliktų – kadangi nuo gimimo esate aršesni, kur kas labiau linksite į pyktį, jus gali ištikti net skaudžius išgyvenimus galintys atnešti pykčio priepuoliai. Tad ateinančiomis dienomis venkite ginčų ir pasistenkite į viską žiūrėti kuo paprasčiau.

Dabartinis laikotarpis itin sudėtingas ne tik dėl kaitų astronomijoje. Vis dėlto jos daro didžiulę įtaką, todėl jūs esate nervingi, irzlūs, trokštate nuo visų atsiriboti, vengiate socialinio gyvenimo. Žuvys – optimistiškos asmenybės, yra vieni draugiškiausių Zodiako ženklų, visgi šiomis dienomis jie praras entuziazmą ir susidurs su vidiniu liūdesiu. Iš jo išsivaduoti padės tik mėgstama veikla ir šilti žmonės aplink. Saulės užtemimas gali nuslopinti ir Žuvų smalsumą, jie taps ne tokie žingeidūs, gali apnikti apatija.

Mano išsaugoti straipsniai