JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Po šuo Zodiako ženklu gimusi mergina atitinka šiuolaikinės tobulybės tipą

Po šuo Zodiako ženklu gimusi mergina atitinka šiuolaikinės tobulybės tipą

Chrazimatiška. Stilinga. Iškalbinga. Turinti puikų humoro jausmą. Rafinuota bei puikių manierų, bet kartu pašėlusi ir pasiryžusi nuotykiams. Ji – lietuviškoji It Girl, mergina, kuria norėtų būti kiekvienas.

Su kitų žmonių pavydu ši mergina susitaikė jau seniausiai. Daugelis stokoja jai priklausančių asmeninių savybių, todėl lieja tulžį ant šios merginos – teigia, jog ji pretenzinga, arogantiška ar šalta. Tiesa tokia, jog ji toli gražu nėra tokia, paprasčiausiai viską atlikdama tobulai ir retai kada suklysdama ji pelno kietosios merginos vardą. Ji nebijo reikšti nuomonės garsiai ir net nesuvirpa, kai visas pasaulis ant jos pila purvus. Gamtos apdovanota aštriu protu ir tvirtumu ji visuomet vadovauja paradui, todėl jos pėdomis seka daugybė žmonių.

Tai – šiuolaikinės idealiosios merginos tipą atitinkanti vieno Zodiako ženklo atstovė. Susumavus visas šio Zodiako ženklo asmenines savybes, mums pasidarė aišku, jog šią merginą atitinkanti yra… VANDENIO ženklo atstovė. Jei esi gimusi po šiuo Zodiako ženklu, nenustebk, jog dažnai girdi neigiamų atsiliepimų apie savąjį Zodiako ženklą. Taip, žmonės kartais gali būti žiaurūs, tačiau tu – tokia stipri, jog galėtum atlaikyti net ir pačius skaudžiausius likimo kirčius. Tavo išvaizda – ideali iki begalybės. Gamta tau dovanojo puikų stiliaus pojūtį ir išskirtinę uoslę aksesuarams. Net jei atsikėlusi iš ryto neketini būti stilinga, vistiek daugelio akį trauki drabužių pasirinkimu. Daugelis tau pavydi tavojo gebėjimo taip elegantiškai suderinti drabužius bei kiekvieną dieną atrodyti it stiliaus ikonai.

Kaip tau taip pavyksta, kaip viską spėji ir ar tikrai niekuomet nebūni pavargusi? Kitų akyse – niekada, nes gebi slėpti savo nuovargį, nepasitenkinimą ar irzulį. Neretai esi nuožmoka, gebi taikliai atsikirsti, bet niekuomet neskaudini žmonių ar jų nežemini. Tai, tavo nuomone, daro tik tie, kurie negerbia patys savęs. Tikėtina, jog tau kuo puikiausiai sekasi profesinėje sferoje. Nesvarbu, kur bedirbtum – kaustytum dėmesį Milano mados savaitėje ar skaitytum pranešimus mokslinėse konferencijose, visuomet grosi pirmu smuiku. Tavo koziris – drąsa ir mokėjimas pasijuokti iš savęs. Niekas negimė tobulas ir tu tą puikiai žinai, tik patikėk, labai dažnai kitiems pasirodai būtent tokia.

Jei neišpildai savo pačios lūkesčių, rankų nenuleidi. Drąsiai žengi gyvenimo keliu ir neleidi, jog tave sutryptų nesėkmės. Kažin, ar rasime sėkmingesnę merginą nei tu, kuri ne vaikytųsi pripažinimo, o kantriai siektų savo tikslų ir dar gebėtų ne tik visuomet išlaikyti rimtį, bet ir kartu pasijuokti iki širdies gelmių. Tikriausiai ir pati žinai, jog esi verta It Girl statuso. O jei ne – turi stebuklingą Zodiako ženklo tau dovanotą dovaną, kurią privalai tuoj pat išpakuoti.

Mano išsaugoti straipsniai