JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vieni gražiausių plaukų Lietuvoje: avantiūristiška siela Patricija Viktorija tikra – norėdamos stiprių plaukų privalome kai ko atsisakyti (FOTO)

Vieni gražiausių plaukų Lietuvoje: avantiūristiška siela Patricija Viktorija tikra – norėdamos stiprių plaukų privalome kai ko atsisakyti (FOTO)

Užsukusios į interjero dizainą studijuojančios vilnietės Patricijos Viktorijos Ivanauskaitės socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą daugelis merginų (ir vaikinų!) negali atitraukti akių nuo nuostabių, ilgų, auksinio atspalvio merginos plaukų.

Merginai žavesio prideda ne tik puiki gamtos dovana, bet ir avantiūristiška bei dievinanti iššūkius siela – Patricija Viktorija myli gyvenimo jai teikiamus siurprizus, negali be kelionių, o ateitį sieja ne su sėsliu gyvenimu gimtinėje, o su kupinu išmėginimų bei įvairių įdomių veiklų buvimu svetur.

Manantiems, jog tokių ilgų, storų bei žvilgių plaukų paslaptis – itin brangios plaukų priežiūros priemonės, teks keisti nuomonę. Patricijos Viktorijos plaukų priežiūros komplektas, kurį ji naudoja kasdien, tekainuoja vos apie 10 Eur.! Laužome mitus apie tai, jog gražius plaukus gali turėti tik apdovanotos genetika – mergina teigia, jog svarbiausia atsisakyti visų plaukus alinančių plaukų priemonių, kurios silpnina plauką ir sukelia skilinėjimą, šiaušimąsi. Daugiau apie Patriciją Viktoriją ir jos gražuolių plaukų priežiūrą – interviu.

Patricija, visų pirmiausia pradėkime nuo to, jog socialiniuose tinkluose esi aktyvi mergina – būtent užsukusios į tavąjį ,,Instagram“ pastebėjome, kokią gamtos dovaną turi! Kokį vaidmenį tavo gyvenime turi socialinės erdvės – ar daug laiko skirti administruodama ,,Instagram“ paskyrą?

Visų pirma labai malonu bei ačiū. Iš tiesų socialinių erdvių administravimui neskiriu ypatingai daug dėmesio, nors gal ir vertėtų, juk dabar tiek daug žmonių tai tampa pragyvenimo šaltiniu, bet studijuoju, tad laiko ,,Instagram“ paskyros tobulinimui nėra tiek jau daug… Tiesiog įkeliu nuotrauką, jei pavyksta kažkur gražiai nusifotografuoti, mane džiugina, kuomet sulaukiu nemažai like ir komentarų.

Šiuo metu studijuoji interjero dizainą. Ar seniai buvai užtikrinta, kokios konkrečiai specialybės nori, ar kelias iki sprendimo, kokias studijas pasirinkti, buvo ilgas bei varginantis?

Niekada gyvenime nežinojau, ko noriu. Žinau tik tai, kad myliu meną, keliones ir nuotykius, turbūt todėl šią vasarą atliksiu Work&Travel programą. Kalbant apie savąjį kelią iki studijų pasirinkimo, tai visuomet buvau susijusi su menu, galbūt net pati to nepastebėdavau. Tad kai reikėjo apsispręsti, į kokią specialybę noriu stoti ir 10 klasėje rinktis dalykus, kuriuos noriu mokytis, tada tėvų bei draugų pagalba supratau, kad mano specialybė turėtų būti meniškosios pakraipos. Taip atradau interjero dizainą. Nors buvau lankiusi piešimą ir mokykloje pasirinkus visus įmanomus dalykus, susijusius su menu, vien to nepakako ir dvejus metus lankiau paruošiamuosius kursus VDA (Vilniaus dailės akademija). Nemeluosiu, buvo tikrai sunku ir į pieštukus kartais nebegalėdavau pažiūrėti… Tas sprendimas dėl studijų pasirinkimo nebuvo sunkus, nelengvas buvo pasiruošimas įstoti į interjero dizaino specialybę.

#monaco#kaipalexmonaco😅

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Feb 5, 2017 at 5:32am PST

Matyti, jog mėgti keliauti. Papasakok, ką tau suteikia kelionės ir įvardink šalis ar miestus, kurias svajoji aplankyti?

Kelionės man tai atgaiva kūnui ir sielai, gal ir banaliai pasakyta, bet tai tiesa. Keliaudama esu beprotiškai laiminga ir tada jaučiu, kad gyvenu. Ateityje labai norėčiau, kad pabaigus interjero dizaino studijas galėčiau keliauti bei kurti namų erdvę ne tik Lietuvoje. Svajoju aplankyti egzotiškas vietas, viena iš jų – Havajai. Tikiuosi, jog ši svajonė labai greitai išsipildys Work&Travel programos dėka. O po Havajų mano tikslas – Machu Picchu, prarastasis Inkų slėnis, esantis Peru. Filmai, kuriuose vaizduojama ši lokacija, man padarė didžiulį įspūdį, tad ši vieta man tiesiog atrodo magiška.

#world#is#a#beautiful#place#girl#longhair#portugal#algarve#ocean#beautyofnature 🌊🌊🌊

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Aug 10, 2017 at 5:28am PDT

Turi nuostabius, ilgus plaukus, kurie šuo metu siekia nugaros apačią. Įdomu, kiek laiko užtrukti užauginti tokius plaukus ir ar svarstai juos auginti dar ilgesnius?

Dėl plaukų sulaukiu daugiausiai komplimentų! Jei atvirai, aš pati net nepastebėjau, kaip jie užaugo… Tiksliai atsakyti, kiek užtruko, kol jie užaugo, negaliu. 13 – os metų jie buvo iki pečių, o nuo tada kerpu tik galiukus. Dabar džiaugiuosi turimu ilgiu ir žemiau nugaros apačios neplanuoju auginti, tiesiog palaikysiu juos tokius, kokie jie yra, o ir šiaip per ilgi plaukai man jau nebėra gražu.

#girl#cute#nature#flowers#longhair#summerday#portugal 🌸🌸🌸

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Aug 9, 2017 at 2:55am PDT

🐻 #teddybear#with#longhair

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Jan 25, 2018 at 10:52am PST

Kaip prižiūri ilgus plaukus, ar skiri jiems ypatingą dėmesį, lepini profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis?

Plaukus puoselėju ir prižiūriu labai paprastai, visi net nustemba, kai pasakau, kad nenaudoju kažkokių itin brangių plaukų priežiūros priemonių. Naudoju Elvital Loreal Extraordinary Oil plaukų liniją: šampūnas, balzamas ir kaukė sudaro tik apie 10 € (šypsosi). Tiesiog kiekvieną kartą, kai plaunu galvą, naudoju visus tris. Tada šlapius plaukus patepu aliejuku bei išpurškiu purškikliu. Jei atvirai, visada perku vis kitokius, nes smalsu išbandyti. Taigi labai daug visko ,,prikraunu“ ant šlapių plaukų ir leidžiu jiems patiems išdžiūti. Ypatingais atvejais naudoju džiovintuvą. Be to, pakerpu galiukus tik 2 kartus per metus! Bet manau svarbiausias dalykas, kodėl mano plaukai sveiki yra tai, nes niekada nenaudoju jokių plaukus tiesinančių ar garbanojančių priemonių, manau nuo jų tiesiog kenčia, šiaušiasi plaukai bei trupa plaukų galiukai, kuriuos vėliau tiesiog tenka nukirpti. Juk yra įvairių būdų kaip plaukus patiesinti ar subanguoti jų nepažeidžiant! Žinoma, labiausiai turiu būti dėkinga genams, nes iš prigimties esu raudonplaukė, o juk žinoma, kad raudonplaukių plaukai iš prigimties labai stori!

Ar sulauki komplimentų ar papildomo dėmesio dėl ilgų, auksinio atspalvio plaukų?

Dėl jų ir sulaukiu papildomo dėmesio. Labai smagu, kai žmonės nori juos paliesti, pačiupinėti ir įsitikinti, kad jie tikri!

👯 #girls#at#friends#birthdayparty#lookofthenight✨

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Sep 13, 2017 at 1:25am PDT

Daugelis merginų, negalinčių užsiauginti ilgų plaukų, informacijos ieško internete. Deja, ne kiekvienai dėl plaukų struktūros lemta turėti ilgus plaukus. Ką patartum merginoms, kurios trokšta puikuotis ilgais plaukais?

Na taip jau būna, kad kartais reikia susitaikyti, jei gamta nesuteikė ar nepaveldėjai iš šeimos storų ir sveikų plaukų. Reikia džiaugtis tuo, ką turi ir tai saugoti bei puoselėti. Negalima alinti plaukų dar labiau naudojant karštį skleidžiančias plaukų priežiūros priemones. Jei jau širdis geidžia ilgų plaukų, tai šiais laikais juk viskas įmanoma! Yra tikrai gerų plaukų priauginimo specialistų, kurie gali įgyvendinti svajones. Na, bet jei jau nusprendžiate atlikti šią procedūrą, reikia nepagailėti laiko bei pinigų, kad rezultatas atrodytų natūraliai!

don’t worry be happy 😜 #just#smile#life#is#beautiful

A post shared by Patricia Victoria Ivanauskaite (@patriciavictorija) on Sep 24, 2017 at 12:52pm PDT

Ar ilgi plaukai nesukelia diskomforto kasdieninėje veikloje? Galbūt kartais net pagalvoji, kaip lengva bei paprasta būtų turėti trumpučius plaukus, kurie nereikalautų daug priežiūros?

Nežinau kodėl kartais žmonėms atrodo, kad jie kelia diskomfortą, tikrai galiu drąsiai atsakyti, kad nesukelia! Nebent labai labai minimalų (norėčiau,kad greičiau džiūtų), bet šiaip aš prie intensyvesnės plaukų priežiūros esu pratusi. Kartais gal ir pagalvoju, kad galvos plovimas vyktų žymiai greičiau su trumpais plaukais, bet tai tik mintys, plaukų tikrai nekirpsiu!

Mano išsaugoti straipsniai