JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ne kiekviena ryžtųsi būdui

Ne kiekviena ryžtųsi būdui, kuris augina plaukus kaip ant mielių

Apie ilgus plaukus svajoja ne viena panelė. Vis dėlto ne visoms plaukai auga žaibo greičiu, todėl neretai merginoms tenka gerokai pavargti, norint užsiauginti ilgus plaukus. Štai 4 mūsų šalyje labiausiai paplitę plaukų auginimo būdai, iš kurių vienas – tikrai ne pats maloniausias, tačiau sako, jog labai veiksmingas!

1. Svogūno sulčių įtrinimas į plaukus. Tos, kurios yra bet kokia kaina pasiryžusios auginti plaukus, gali išbandyti veiksmingą svogūnų sulčių kaukę. Tereikia kelis svogūnus sutrinti sulčiaspaude ir įtrinti sultis į plaukų šaknis. Anot merginų, reikėtų taip įtrintą galvą palaikyti bent pusvalandį ir tik tuomet plauti šampūnu. Gal kvapas ir nėra pats maloniausias, tačiau rezultatas nenuvilia, bent jau taip sako merginos.

2. Galvos masažas. Visai nereikia keliauti į masažo saloną – galvos masažą gali atlikti ir namie. Tiesiog 4 – 5 minutes švelniai pamasažuok pirštais galvos odą. Taip pagreitinsi galvos odos cirkuliaciją, spartinsi odos ląstelių metabolizmą ir tiesiog atsipalaiduosi. Juk vos pora minučių tokio galvos masažo nuteikia šviesioms mintims!

3. Kosmetinis žibalas. Ši priemonė, anot daugelio panelių, plaukus priverčia augti itin greitai. Žavi tai, jog kosmetinio žibalo galima įsigyti kiekvienoje vaistinėje ir jis tikrai nėra pati brangiausia plaukų priežiūros priemonė. Jos naudojimas labai paprastas – tiesiog dešimčiai minučių palik kosmetiniu žibalu išteptas plaukų šaknis, o vėliau nuplovusi praskalauk šampūnu. Merginos teigia, jog rezultatas matyti jau po mėnesio.

4. Plaukų galiukų kirpimui – stop. Nors profesionalūs plaukų priežiūros ekspertai teigia, jog nuolatinis plaukų galiukų kirpimas yra būtinas, kai kurių merginų teigimu, šimtu procentų pasiteisina plaukų auginimas nekerpant galiukų. Viena mergina džiaugiasi ataugusiais plaukais, kuomet net 13 mėnesių netrumpino plaukų galiukų. „Buvo nelengva, tačiau rezultatas atsiperka – šiuo metu galiu džiaugtis igais plaukais“, – sako ji.

O ką greitam plaukų augimui naudoji tu pati?

Mano išsaugoti straipsniai