JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 gudrybės

5 gudrybės, kad kojos iškart atrodytų lieknesnės

Šylantis oras kaip niekas kitas primena, kad trumpų sijonų ir šortų sezonas prasidėjo. Tačiau norint dėvėti tokius drabužėlius reikėtų puikuotis estetiškai atrodančiomis kojomis. O ką daryti, jei visą žiemą tinginiavai, o lieknesnių kojų nori jau dabar?!

Vadovaukis šiais patarimais, kurie akimirksniu pagražins tavo kojas.

5 patarimai

1. „A“ formos sijonai. Nuo liemens platėjantis sijonas, kurio pabaiga sutampa su šlaunų vieta, nuo kurios žemyn koja siaurėja, vizualiai plonina šlaunis. Svarbu, kad sijonas būtų aukštu liemeniu ir jokiu būdų nebūtų prigludęs, todėl rinkis pasiūtą iš standesnės medžiagos.

2. Rinkis trumpesnius marškinėlius. Jokiu būdu neakcentuok plačiausios šlaunų vietos, visi tavo marškinėliai turėtų baigtis bent 2 cm virš jos. Optimaliausias pasirinkimas – iki iškiliausių dubens kaulo vietų. Venk palaidinių-tunikų, kurios vos dengia užpakalį, tokio ilgio laisvas drabužis siluetą tik platina.

3. Venk aptempiančių medžiagų. Tįstančios medžiagos „guminiai“ sijonai – ne tau. Na, nebent nori, kad kojos atrodytų apvalesnės. Rinkis lengvai krintančias medžiagas, kurios „neįrėmins“ apatinės tavo kūno dalies.

4. Įdek kojas. Atmink, kad šviesesni daiktai atrodo vizualiai didesni, o tokio paties dydžio – tamsesni. Todėl įdegusios kojos atrodo lieknesnės. Tik neskubėk į soliariumą, kur tavęs laukia kenksmingi dirbtiniai spinduliai. Geriau įsigyk kokybišką savaiminio įdegio kremą, kuriuo saugiai pagražinsi kojas įdegiu.

5. Naudok kūno aliejų. Kūno aliejus suteikia išsausėjusiai odai spindesio ir kojos atrodo aptakesnės ir lieknesnės. Jeigu bijai, kad riebus aliejus teps drabužius, rinkis purškiamą sausą aliejų.

Mano išsaugoti straipsniai