JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Madingiausi šios vasaros kirpimai tiesiems plaukams(FOTO)

Madingiausi šios vasaros kirpimai tiesiems plaukams(FOTO)

Tikriausiai kitaip nebus: garbanės visada norės tiesių plaukų, o turinčios tiesius – garbanotų. Tačiau garbanos gali kainuoti plaukų grožį – kaitinami nudegs ir ims trupėti. Geriau pasirink tinkamą kirpimą – plaukai bus purūs ir nestyros kaip šiaudai.

Trumpi plaukai

Trumpų plaukų šukuosena itin tiks, jei tavo plaukai tiesūs kaip styga ir ploni. Tokia šukuosena plaukams duos apimties, jų atrodys daugiau. Pats paprasčiausias variantas – plaukų kirpimas kaip aktorės Anne Hathaway – tegul plaukai lieka vos 5 centimetrų. Tokio ilgio plaukus bus paprasta sušukuoti taip kaip norisi. Jei ieškai kiek moteriškesnio įvaizdžio, kopijuok Michellę Williams arba Coco Rochą. Jų plaukai kirpti gana trumpai, tačiau priekyje palikta ilgesnė stambi sruoga.

Vidutinio trumpumo plaukai

Plaukų kirpimų iki pečių yra begalės. Tai pats tinkamiausias plaukų ilgis, jei nori purių ir neprigludusių plaukų. Drąsioms ir mėgstančioms eksperimentuoti, galima rinktis asimetrišką kirpimą, kaip Brittany Snow. Tokia šukuosena vizualiai padidins plaukų apimtį. Jei plaukai tiesūs, bet stori, tau tiks Kerry Washington plaukų kirpimas – kirpčiai ir iškarpyti laipteliais priekyje. Jei plaukai labai ploni, bet nenori trumpų plaukų, kopijuok Claire Danes. Jos plaukai iškarpyti sluoksniais, o galai pariesti.

Ilgi plaukai

Jei nori ilgų plaukų, jie visų pirma turi būti sveiki. Tik blizgantys plaukai, nenudeginti karštų žnyplių ar dažno dažymo, atrodys gražiai. Be to, nemeluok sau, jei plaukai itin ploni. Kur kas gražiau atrodysi juos nukirpusi. Ilgų plaukų paprasčiausia šukuosena kaip pas Milą Kunis ar Amandą Seyfried. Jų plaukų priekis nestipriai iškarpytas laipteliais. Jei trokšti didesnės plaukų apimties imk pavyzdį iš Ninos Dobrevos. Jos plaukai šiek tiek plonesni nei kolegių, todėl plaukus pasirinkta iškarpyti sluoksniais.

Mano išsaugoti straipsniai