JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sportas pagal tavo charakterį: kas padės greičiausiai sulieknėti?

Sportas pagal tavo charakterį: kas padės greičiausiai sulieknėti?

Vasariškiems orams netikėtai užklupus, džinsus padedame į šalį – atėjo šortukų sezonas! Taigi merginos, jau nebėra kur slėptis, tenka atidengti vis daugiau kūno. Kai kurios galbūt ruošėsi visą žiemą, o tos, kurios nespėjo lai nenukabina nosies. Ne paslaptis, kad atradus sportą ir pratimus pagal savo charakterį, tampa žymiai paprasčiau deginti kalorijas ir patobulinti savo kūno linijas.

O koks sportas tau bus malonumas, o ne varginanti pareiga? Sužinok!

MERGINA – DINAMITAS

Toms, kurios nenustygsta vietoje, mėgsta plepėti yra drąsios bei negali ilgai tverti namie, parankiausia būtų užsiimti komandine veikla. Puikiai tinka sporto šakos: tenisas, tinklinis, krepšinis ir aerobika. Tokiu atveju, gali išsiplepėti su draugėmis, kartu viena kitą motyvuoti ir siekti gerų rezultatų. Komandinė veikla reikalauja ne tik gebėjimo dirbti su partneriu, bet ir geros koordinacijos, vikrumo, gero fizinio apšilimo. Na, o patikėkite, vaikinams visuomet labai gražu mus sportuojančias stebėti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:


Pažink save: tavo charakteris pagal veido bruožus
„Skudurynų reidas“: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)


MERGINA – VIENIŠĖ

Merginoms, kurios yra individualistės, moka sukoncentruoti savo dėmesį, tinka ištvermės ir valios reikalaujančios sporto šakos. Joga, pilatesas, bėgimas, plaukimas – puikus būdas atitrūkti nuo dabarties ir fizinio darbo pagalba atpalaiduoti mintis. Norint pasiekti gerų rezultatų šiose sporto šakose būtina mokėti susikaupti ir kartu turėti didelės ištvermės resursus. Suderinus bent kelias iš šių sporto šakų, rezultatai tikrai visas nustebins!

MERGINA – VAKARĖLIŲ LIŪTĖ

Vakarėlių liūtėms, kurios nemėgsta didelio fizinio krūvio ir nenori suprakaituoti, tačiau nevengia smagios kompanijos – rekomenduojama užsiimti pramoginio pobūdžio sporto šakomis. Įvairūs šokiai (salsa, lindy hopas, show dance) – puikus būdas nesportuojant, o gerai leidžiant laiką atsikratyti papildomų kalorijų. Taip pat, tai puiki galimybė išmokti naujo talento bei aplenkti visas sportuojančias šokių aikštelėje.

MERGINA – MAKSIMALISTĖ

Nori visko čia ir dabar, nesvarbu, ką dėl to teks paaukoti? Esi tikra maksimalistė, norinti kuo greičiau išvysti savo darbo rezultatus. O greitų rezultatų kūno gražinime nepasieksi be intensyvių ir nuoseklių treniruočių. Tau tiks intensyvūs jėgos pratimai, kovos menų elementų turinčios grupinės treniruotės ar kintančio intensyvumo bėgimo treniruotės.

Mano išsaugoti straipsniai