JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atsinaujink: 4 madingos šukuosenos variantai

Atsinaujink: 4 madingos šukuosenos variantai

Mada nusiskusti plaukus viename galvos šone blėsta. Tokia šukuosena prieš kurį laiką išbandė ir Rihana, ir Miley Cyrus. Tačiau netekus dalies plaukų sunku pasidaryti kitokią šukuoseną. Dabar kino ir muzikos žvaigždės plaukus paprasčiausiai sušukuoja į vieną šoną. Siūlome keturis madingos šukuosenos variantus tiesiai nuo raudono kilimo, kuriuos galėsi lengvai išmėginti pati.

Emma Watson

Šukuosena tiks vidutinio ilgumo plaukams. Pasiruošk plačius segtukus ir perskirk plaukus šone. Sek plaukus segtukais įstrižai – tarsi formuotum eglutę. Šukuoseną sutvirtink plaukų laku. Tačiau ji vis tiek nebus labai patvari, todėl šokiams iki ryto nesirink. Bet į pasimatymą puikiai tiks.

Selena Gomez

Šukuosena tiks ilgų, šiek tiek iškarpytų plaukų savininkėms. Plaukus sutepk purinamosiomis putomis ir džiovink palenkusi plaukus. Taip plaukų apimtis bemat padvigubės. Plaukus laisvai suimk ir surišk žemai šone plonyte plaukų gumele. Jos turėtų nesimatyti, todėl jei esi tamsiaplaukė rinkis tamsią, jei šviesiaplaukė – šviesios spalvos. Supink tvirtą kasą ir galiukus surišk tokia pat gumele. Atsargiai ištampyk visas pynes taip, kad kasa atrodytu stora ir netvarkinga.

Kristen Stewart

Šis šukuosenos variantas tiks tiek ilgaplaukėms, tiek turinčioms vidutinio ilgio plaukus. Perskirk plaukus šone ir didžiąją jų dalį permesk į vieną pusę. Likusius plaukus pink eglute. Šį pynimą turėtum atsiminti iš vaikystės. Kiek pynių bus šone, priklausys tik nuo tavo sugebėjimų ir kantrybės.

Wanessa Hudgens

Šukuosena tiks ilgų ir banguotų plaukų savininkėms. Skirk plaukus šone ir visus šukuok į priešingą pusę nei sklastymas. Šone suimtus plaukus per vidurį surišk plonyte gumele ir apvyniok plaukų sruoga. Jos galiuką užkišk už gumelės. Šukuosena sutvirtink plaukų laku. Energingiems šokiams netiks, bet dailiai atrodys, jei nori kiek kitokios vakarinės šukuosenos.

Mano išsaugoti straipsniai