JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Grožio kalendorius: planas

Grožio kalendorius: planas, kaip pagražėti iki švenčių likus 1 savaitei

Atrodo, neseniai prasidėjo ruduo, o už lango jau spaudžia šaltukas, krenta pirmosios snaigės ir parduotuvių vitrinos pasipuošė blizgiomis šventinėmis dekoracijomis. Aišku viena – Kalėdos jau čia pat!

Šventės – ne vien džiaugsmas, bet ir didelis galvos skausmas. Kiekvienais metais sukam galvą, ką padovanoti artimiesiems, kaip sužibėti šventiniuose vakarėliuose ir kaip efektyviau išnaudoti trumpas šventines atostogas.
Nors Kalėdos ateis vos po savaitės, gali suspėti savo grožio labui atlikti daugybę darbų! Specialiame panele.lt grožio kalendoriuje kas savaitę ieškok patarimų, kaip patobulinti savo odos, plaukų, nagų ir kūno išvaizdą šventėms lipant ant kulnų. Taigi, merginos, raitojamės rankoves ir skubame gražintis, turime dar (o gal tik?) savaitę!

ODA

Tobulo makiažo paslaptis – prižiūrėta oda. Likus savaitei iki švenčių siūlome imtis intensyvaus odos drėkinimo. Žiemą dėl kambario ir lauko temperatūrų skirtumo oda patiria tikrą išbandymą, ima sausėti, pleiskanoti, ją ima berti. Todėl verta ją drėkinti ne tik kremais, bet ir aliejais. Geriausiai veido (o ir kūno) odą drėkina „Maroko auksu“ dažnai vadinamas Arganų aliejus. Nušveitusi veidą šveitikliu pirštų galiukais įtrink aliejų į veido odą ir leisk jam bent 10 minučių įsigerti. Vėliau aliejaus perteklių nuvalyk sausu vatos gabalėliu, o jei oda – itin riebi, gali naudoti veido toniką. Tokią intensyvią kaukę reikėtų naudoti ne dažniau nei kartą per savaitę.

PLAUKAI

Metas išbandyti šventinę šukuoseną! Kad šventinį vakarą nereikėtų sukti galvos dėl plaukų, išbandyk ją šiandien pat. Ypač, jei plaukus ketini sukti ar tiesint! Lengvai padaromas Kalėdines šukuosenas rasi ČIA, tereikia išsirinkti vieną iš labiausiai tau patinkančių variantų ir bent vieną kartą pasipraktikuoti prieš vakarėlį.

Jeigu prieš šventes plaukus planuoji dažyti, daryk tai ne vėliau nei likus savaitei iki vakarėlio. Tokiu būdu spalva spės truputį išsiplauti ir atrodys daug natūraliau, nei ką tik išėjus iš kirpyklos.

NAGAI

Žiemą namie palikti pirštines – didžiausia klaida. Turbūt spėjai pastebėti, kad rankų oda dažniau darosi sausesnė, nuolat jauti tempimą ir tepi ją kremu. Rankų odą gerai atgaivina storas kremo sluoksnis: gausiai užtepk ant jų kūno sviesto ir palaikyk jį bent 5 minutes prieš pradėdama trinti. Prieš tai vertėtų viršutinį odos sluoksnį nušveisti šveitikliu. Atidžiai įtrink kremą į nagų odeles – jos pirmosios „pajunta“ drėgmės stygių ir ima šerpetoti.

KŪNAS

Jeigu likus savaitei iki Kalėdų sumanei greitai atsikratyti poros kilogramų, turime tau blogų žinių: greitai dingę kilogramai sugrįžta dvigubai… Todėl nekankink savęs dietomis, o geriau pasirūpink tokiu kūnu, kokį turi čia ir dabar. Norėdama išvengti skysčių kaupimosi ir „patinimo“ jausmo venk daug druskos turinčių patiekalų bei visus „sunkius“ patiekalus valgyk pirmoje dienos pusėje. Neprisikimšdama vakare išvengsi pilvo pūtimo.

Likus savaitei iki švenčių vertėtų pagalvoti apie depiliaciją, juk nenori, kad nereikalingi plaukeliai gadintų tau vakarėlį! Jei ruošiesi vilkėti rūbą trumpomis rankovėmis, pažastis vertėtų plaukelius šalinti vašku arba elektriniu epiliatoriumi – taip odoje neliks juodų „taškelių“, kurie matomi pažastų plaukelius skutant. Tačiau atmink, kad depiliuojant plaukelius vašku bent dieną po procedūros oda atrodo išberta, todėl atlink depiliaciją iki šventės likus bent porai dienų.

Nors iki švenčių liko visai nedaug, tačiau dar turime grožio kalendoriaus patarimų! Sek panele.lt naujienas ir kasdien darykis gražesnė!

Mano išsaugoti straipsniai