JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Efektyvios ir greitos kaukės sausiems plaukams

Efektyvios ir greitos kaukės sausiems plaukams

Sausi plaukai – vieni dažniausiai pasitaikančių plaukų tipų. Ypač plaukus sausina šaltas oras, karšta džiovintuvo srovė ar karštis, kurį skleidžia plaukų formavimo priemonės. Norėtum plaukus sušvelninti, paminkštinti? Šios kaukės – kaip tik tau.

1 kaukė

Kiaušinių ir grietinės kaukė

Reikės:

* grietinės

* žalios bulvės

* kiaušinio trynio

* medaus

Nuskustą žalią bulvę kuo smulkiau sutarkuok ir naudodama marlę išspausk sultis. Gautą skystį dubenėlyje išplak su kiaušinio tryniu bei šaukštu medaus. Įdėk šaukštą grietinės ir dar kartą viską gerai išmaišyk.

Tepk kaukę ant plaukų, įtrink į galvos odą. Galvą reikėtų laikyti šiltai, tad plaukus apsuk rankšluosčiu. Po 30 min. mišinį išskalauk šiltu vandeniu, po to galvą ištrink šampūnu.

Rudojo cukraus kaukė

Tau reikės: 250 gramų rudojo cukraus

Trijų puodelių šalto vandens

Šlakelio mėgstamo eterinio aliejaus gardesniam kvapui

Paruošimo būdas: Rudąjį cukrų supilk į dubenėlį virimui. Apipilk cukrų vandeniu ir pakaitink masę ant silpnos ugnies. Luktelėk, kol masė suskystės ir taps panaši į tirštoką sirupą. Atitirpintą sirupą užtepkite ant plaukų, nepamirškite įmasažuoti į plaukų šaknis. Tuomet uždenkite plaukus folija ir nepamirškite ant viršaus užrišti rankšluostį – šiltas oras padės greičiau išsiskirti veikliosioms medžiagoms. Palikite kaukę bent pusvalandžiui, vėliau nuplaukite ją šiltu vandeniu ir nepamirškite plaukus išplauti šampūnu. Patariama rudojo cukraus kaukę naudoti keletą kartų per savaitę mėnesį laiko. Plaukų sustiprėjimas pastebimas jau po keletos kaukės panaudojimo kartų.

Plaukus švelninanti kokoso pieno kaukė

Reikės:

1. 50 ml. kokoso pieno

2. 50 ml. verdančio vandens

3. Šaukštelio medaus

Atskiesk virintą vandenį su kokosų pienu santykiu 1:1. Į gautą skystį įdėk medų ir jį išmaišyk. Skysčiu perskalauk švarius plaukus ir palik juos ramybėje bent 30 minučių. Vėliau kaukę švelniai nuplauk šiltu vandeniu. Kaukę naudok 1 – 2 kartus per savaitę.

Mano išsaugoti straipsniai