JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip puoselėti kaklo ir dekoltė odą

Kaip puoselėti kaklo ir dekoltė odą, kad ši stebintų sveika išvaizda?

Ne paslaptis, kad daugiausia dėmesio savo odos priežiūros rutinoje moterys skiria dažnai įnoringai ir jautresnei veido odai, tačiau ne mažiau svarbu pasirūpinti ir mažiau riebalinių liaukų po savimi turinčia kaklo bei dekoltė sritimi.

Būtent dėl šios priežasties oda čia yra pastebimai plonesnė, o bėgant metams greičiau nei bet kur kitur joje atsiranda raukšlių, oda suglemba ir ima atrodyti neestetiškai. Vis dėlto, šiuolaikinės lazerių technologijos atveria kelią į pastebimai efektyvesnę kaklo bei dekoltė odos priežiūrą ir ilgalaikiais jos rezultatais.

Lazerinės procedūros – kelias glotnios, žvilgančios ir skaisčios odos link

Inovatyvios procedūros lazeriu – vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių būdų susigrąžinti glotnią bei sveikai atrodančią kaklo bei dekoltė odą. Štai frakcinis odos atjauninimas CO2 lazeriu užtikrina išties įspūdingus rezultatus – minėtoje srityje sumažinamos raukšlės, sumažėja pigmentinių dėmių, o oda tampa stangresnė. Tokie pokyčiai vyksta dėl odoje lazeriu sužadinamo natūralaus odos atsinaujinimo proceso ir dėl terminio poveikio suaktyvinamos kolageno gamybos. Lazeriu suformuojama tūkstančiai mikroskopinių stulpelių – frakcijų, tokiu būdu pašalinamas senas odos audinys, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Po šios procedūros odos tekstūra tampa lygesnė ir skaistesnė, o spalva – tolygesnė. Frakcinis odos atjauninimas idealiai tinka ir randelių šalinimui, todėl efektyviai panaikina kaklo srityje dėl varginančios aknės, vėjaraupių ar kitų priežasčių atsiradusias žymes odoje.

Nusprendus kaklo ar dekoltė srities odą atnaujinti frakciniu būdu, būtina skirti dėmesio ir gydytojo, atliekančio šią procedūra, kompetenciją. Net ir pats pažangiausias lazeris tėra instrumentas – tam, kad būtų pilnai panaudotas lazerinių technologijų potencialas, su jomis turi dirbti tik patyręs specialistas. Lazerinės dermatologijos klinikoje Skin Olympus dirbantys licencijuoti, aukštos kvalifikacijos gydytojai dėmesingai įvertina odos būklę bei atlieka visus reikiamus tyrimus prieš lazerinę procedūrą. Tik tinkamai įvertinus kiekvieną situaciją parenkamas tinkamiausias gydymo būdas, sprendžiama, kiek lazerinių procedūrų gali prireikti pilnam problemos sprendimui.

Kaip puoselėti kaklo ir dekoltė odą, kad ši stebintų sveika išvaizda?
Kaip puoselėti kaklo ir dekoltė odą, kad ši stebintų sveika išvaizda?
Organizatorių archyvas

Kitas svarbus žingsnis – tinkama odos priežiūra po procedūros

Be abejonės, rūpinimasis oda po lazerio procedūrų visuomet yra nemažas indėlis į ilgalaikius ir akį džiuginančius rezultatus. Po frakcinio odos atjauninimo ypač svarbu užtikrinti rūpestingą priežiūrą bei laikytis visų gydytojo nurodymų. Taip užtikrinsite maksimalius rezultatus bei išvengsite nemalonių komplikacijų. Pirmąsias 48 valandas po procedūros oda bus paraudusi ir jautri, lyg smarkiai nudegus saulėje, todėl gali susidaryti šašeliai. Siekiant išvengti infekcijos rekomenduojama nešlapinti odos ir savaitę po procedūros tepti ją specialiu, gydytojo skiriamu kremu. Taip pat labai svarbu vengti tiesioginių saulės spindulių bent 4–6 savaites po procedūros, todėl einant į lauką kaklą bei dekoltė sritį denkite skarele ir būtinai naudokite SPF 50 + apsauginį kremą nuo saulės.

Rūpinkitės oda ne tik išoriškai

Be abejo, lazerinės procedūros yra stebėtinai efektyvios, o jų rezultatas džiugina gerokai ilgiau nei daugeliui geriau pažįstamos injekcijos, tačiau ne mažiau svarbu ir vidinė odos priežiūra. Tam, kad ilgiau išsaugotumėte odos glotnumą bei sveiką jos žvilgesį po efektyvios procedūros CO2 lazeriu, svarbu užtikrinti pakankamą suvartojamo vandens kiekį bei rūpintis viso organizmo svarbiausiomis funkcijomis. Odai ypač svarbūs yra vitaminai A, C, E, D bei geležis, selenas, silicis ir kiti mikroelementai, todėl verta profilaktiškai tirtis ir stebėti, ar nestokojama šių medžiagų. Rinkdamiesi vitaminų ar mineralų kompleksus taip pat atkreipkite dėmesį į sudedamųjų dalių kiekį pačiame produkte ir vartokite tik kokybiškus maisto papildus.

Mano išsaugoti straipsniai