JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 madingiausių 2022 m. šaltojo sezono kirpimų

10 madingiausių 2022 m. šaltojo sezono kirpimų

Norėdama pasiruošti vėsesniam orui, susipažink su karščiausioms sezono plaukų kirpimo tendencijoms. Tinkamas plaukų kirpimas pagražina įvaizdį, pabrėžia veido formą ir suteikia pasitikėjimo savimi. Kas naujo plaukų kirpimų srityje?

Aštuntojo dešimtmečio kirpimai

Aštuntojo dešimtmečio kirpimai ir šukuosenos tebėra stipri 2022 m. rudens/žiemos šukuosenos tendencija. 80-ųjų metų kirpimas tampa populiariu stiliumi ir kirpimu salone. Daugeliui labai patinka patinka stambūs kirpčiukai ar kirpimai, suteikiantys plaukams daugiau apimties.

„Drugelio kirpimas“ („butterfly haircut“)

Žymi Los Andželo plaukų stilistė Jenna Spino apibūdina „drugelio kirpimą“ kaip labai sluoksniuotą šukuoseną, kuri pasižymi trumpesniais iškarpymais viršugalvyje Šie trumpesni iškarpymai šiek tiek primena drugelio sparnus, taigi iš čia kilo ir šukuosenos pavadinimas. „Trumpi iškarpymai viršuje sumaišomi su ilgesniais iškarpymais apačioje, o trumpesni iškarpymai nukrenta ties smakru arba žemiau jo, o ilgesnės plaukų sruogos nukrenta tiesiai už pečių“, – apie kirpimą pasakoja J. Spino.

View this post on Instagram

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1)

Rachel kirpimas

Taip, mes kalbame apie legendinį Jennifer Aniston kirpimą seriale „Draugai“ – šis 90-ųjų įkvėptas vidutinio ilgio kirpimas, kurį iš pradžių puoselėjo plaukų stilistas Chris McMillan grįžta į mūsų radarą su kai kuriais 2022 m. atnaujinimais. Kaip atrodo ši populiarioji šukuosena? Pateikiame vaizdinę medžiagą.

View this post on Instagram

A post shared by SAL SALCEDO (@salsalhair)

„It Girl“ kirpimas: plaukai pečių linijoje

Plaukai, besiglaudžiantys su pečiais – šiuo metu itin madinga tendencija. Ypač tarp garsių pasaulio merginų – Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Lucy Hale bei kitų. Šis kirpimas geriausiai atrodo kartu su erdvia plaukų tekstūra.

Kontūrinis kirpimas

Tai plaukų kirpimo būdas, kuris turi atitikti kiekvienos moters veido formą. Geriausiai patarti, koks kirpimas tau yra tinkamas, gali profesionalus plaukų stilistas. Jo darbas – sukurti formą, kuri idealiai atitiktų tavo veido formą, o tavo kasdienis stilius taptų įsimintinas.

View this post on Instagram

A post shared by DREA (@andreahenty)

Bob kirpimas

Viskas kas susiję su 90-ųjų atmosfera vis dar yra didžiulė tendencija 2022 m. Todėl bob šukuosenos vis dar yra labai paklausios. Madingos griežtesnės, aštresnės linijos ir įsimintesni plaukų atspalviai – pavyzdžiui, riešutiniai, bordo, turinys oranžinių elementų.

Kirpčiukai, perskirti ties nosies pradžia

Kirpčiai vėl grįžta į madą, tik šį kartą kiek originalesni – JAV plaukų stilistai savo klientams jau siūlo rinktis kirpčius, perskirtus per kaktos vidurį. Tokia šukuosena optiškai platina veidą ir puikiai atskleidžia veido bruožų grožį, todėl jei trokšti jį pabrėžti, ryžkis pokyčiams!

„Kare“ kirpimas

Norinčioms šį sezoną išbandyti madingiausius, drąsius atspalvius, rekomenduojame tvarkingą, švarų kirpimą, pavyzdžiui, „kare“ arba „bob“. Simetrija, griežtos linijos tik dar labiau pabrėš spalvos originalumą ir suteiks visam įvaizdžiui harmonijos, kurios dažnai trūksta, jei aklai pasikliaujama mada

Lengvai iškarpyti plaukai

Taip pat jaunatviškai ir stilingai atrodo natūraliai blizgantys, lengvai iškarpyti plaukai. Šiuo metu itin populiarios ir netvarkingos, tarsi „laužytos“ bangos. Jos suteikia lengvumo, gaivos įspūdį.

Griežti kirpimai

Švelnūs kirpimai jau nuo rudens užleido vietą tekstūriniams iškarpymams, kaskadoms. Kartu su tokiu kirpimu būtini ir kirpčiukai, tokie pat minkšti, iškarpyti, o geriausia – prailginti. Svarbu bus plaukų tekstūriškumas, todėl verta atrasti kiekvienos plaukams tinkamas priemones, kaip juos pakelti, papūsti.

Mano išsaugoti straipsniai