JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didžėjė Raminta Vyšniauskaitė savaitgalius mieliau leidžia ne klubuose

Didžėjė Raminta Vyšniauskaitė savaitgalius mieliau leidžia ne klubuose, o teatre (FOTO)

Visiems gerai pažįstama radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė darbo dienas pradeda šeštą ryto, mat skuba į rytinį eterį. Tuo tarpu savaitgaliai jai laikas, kuomet miegodama atsigriebia už visą savaitę. Nors kartais iki paryčių tenka groti klubuose, didesnis malonumas šios savaitės „Pramogų receptų“ herojai nueiti į teatrą, nei stoti už didžėjės pulto.

Savaitę viturys, savaitgalį – pelėda

Kaip dažniausiai atrodo tavo savaitgaliai? Ką labiausiai mėgsti per juos veikti?

Savaitgaliais mėgstu ilgai pamiegoti! Tai man labai svarbu, nes kasdien keliuosi 6 ryto ir gyvenime man labiausiai trūksta būtent miego. Miegu kiek širdis leidžia. Ir jei visi klausia, ar ir savaitgaliais keliuosi 6 ryto, tai tikrai ne.

Ar dažnai tenka savaitgaliais dirbti?

Tenka jei yra koks renginys ar vakarėlis, kuriame aš groju. Tačiau labai stengiuosi savaitgalį leisti sau patinginiauti, nes per darbo dienas pakankamai stipriai pavargstu…

Ar vakarėliai savaitgaliais radijo laidų vedėjams yra rutina? O gal tai tik nusistovėjęs mitas?

Kaip kada. Jei vakarėlis labai geras – tada tai visai ne rutina, o jei vakarėlyje esi vienas ir dar dirbi – tada jau smagumo nebe tiek daug. Aš myliu savo darbą, tačiau jaučiu, kad reikia leisti sau ir pailsėti.


Jaučiu teatro alkį

Kaip dažniausiai pramogauji?

Savaitgaliais einu į kiną, važiuoju su draugais pramogauti arba groju vakarėliuose. Taip pat, kai turiu laiko, mėgstu gaminti. Savaitgaliais pagauna įkvėpimas ir pasisukioju virtuvėje. Kai yra laiko ieškau receptų knygose arba internete, mėginu kažką naujo, ko nespėčiau pasigaminti įprastą dieną. Labai mėgstu troškinius, tad juos gaminu ypač dažnai. Būna ir vakarėlių, būna apsipirkinėjimų, būna kino teatrų. Dabar labai noriu eiti į visus spektaklius, jaučiu teatro alkį.

Kokiu ritmu gyvenimas verda dirbant radijo stotyje? Ar jame daug iššūkių ir streso?

Iššūkių daug, Po radijo skubu ir į renginių agentūra, kuirioje dirbu projektų vadove, todėl ir ten iššūkių netrūksta. Mano savaitgaliai yra daug kietesni nei mano darbo dienos. Manau taip ir turi būti!

Esi iš tų, kur su chalatu gali prasisukioti visą dieną, ar atsikėlusi puoli pasipuošti, kad diena būtų linksmesnė?

Taip, esu iš tų, kur turėdama laiko namuose galiu ir iki vakaro prabūti įsisiautusi į šiltą chalatą, apsikabinusi arbatos puodelį.

Didžėjė ant snieglentės

Tuo metu žiūri filmus?

Taip! Labai patiko „Jaunystė“, „Nežinomos šalies žvėrys“. Dievinu animaciją, tad paskutinis ir tikrai labai geras yra „Išvirkščias pasaulis“. Be jų žiūriu ir serialus, labai mėgstu „Grei anatomiją“, o taip pat laidą „Šeštadienio naktis gyvai“.

Ar prie tavo lovos guli skaitoma knyga, kurią atverti prieš miegą?

Tain, man patinka Richard Bach knygos. Vis kažką gražaus jose atrandu.

Esi iš tų, kuri savaitgaliais mėgsta apsiauti sportinius batelius?

Norėčiau sportuoti daugiau, nors ne visada išeina. Žiemą, kuomet yra sniego, savaitgalius dažniausiai leidžiu ant kalno su snieglente. Slidinėjimas tai sportas ir pramoga viename, dėl to labai laukiu sniego!

Mano išsaugoti straipsniai