JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 dalykų

10 dalykų, kuriuos vaikinai tau norėtų pasakyti, bet nedrįsta

Vaikinai slapčia trokšta tau pasakyti šiuos dešimt dalykų, tačiau vis nedrįsta. Gal sužinojusi šiuos teiginius paskatinsi jį atsiverti? Pabandom!

1. Noriu, kad dažniau būtum šalia manęs. Vaikinai dažnai nedrįsta pasirodyti tie, kuriems reikėtų šilumos ir atjautos. Visgi jie taip pat jausmingi ir trokšta paguodos.

2. Iš tiesų aš visai nesuprantu, tu pasikeitei šukuoseną ar ne. Kalbant apie šukuosenos pasikeitimus, vaikinai nelabai pastebi tavųjų pokyčių, tačiau nedrįsta apie tai prisipažinti.

3. Nekenčiu, kai pradedi mane lyginti su eksais. Tavo eksai – vaikinams pati skaudžiausia ir nemaloniausia tema. Verčiau visai jų neminėk.

4. Aš noriu, jog kiti vaikinai man pavydėtų. Kaip bebūtų, kiekvienam vaikinui sukirba širdis, kai kiti jo draugai nuoširdžai pagiria jo panelę. Ir kalbame mes ne apie išvaizdą!

5. Man patinka, kai tu kvailioji. Kuri norėtų išgirsti, jog elgiasi kvailokai? Visgi vaikinams mūsų pasimetimas kai kuriose situacijose atrodo net žavingas.

6. Baik kamuotis dėl savo svorio ir nurimk. Vaikinai nedrąsiai liečia svorio temas, o labiausiai juos erzina nuolat figūra besiskundžiančios panelės.

7. Aš nemėgstu tų pliušinių žaisliukų tavo kambaryje. Vargu, ar jis tai ištars, bet retas kuris vaikinas dievina meškiukų armiją tavo kambaryje.

8. Man svarbu, kaip tu bučiuojiesi. Bučiniai – vienas svarbiausių meilės įrodymų, tačiau retas kuris vaikinas apie juos kalba.

9. Su kita suknele tu atrodai gražiau. Vaikinai dažnai nutyli tai, ką iš tiesų mąsto. Visgi jie apsvarsto, ar tinka tau nauja suknelė.

10. Tavo draugės man atrodo labai mielos. Draugių tema vaikinams dažnai yra neliečiama, nes jie žino tavo galimą pavydo pritrūkį. Kam gadinti santykius?

Mano išsaugoti straipsniai