JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pasišaipė? Kylie Jenner iššūkis sulaukė pamainos(VIDEO)

Pasišaipė? Kylie Jenner iššūkis sulaukė pamainos(VIDEO)

Išradingumui ribų nėra. Pasauliui pamišus dėl Kylie Jenner putlių lūpų, atsiranda vis daugiau žvaigždės gerbėjų, kurie žūtbūt trokšta turėti panašias į savo dievaitės lūpas. Stiklinių ir buteliukų jau nebepakanka, todėl iššūkio įvykdymui yra griebiamasi… Traškučių „Pringles“ dėžutės!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

 #KylieJennerLipChallenge iššūkį panorusi atlikti mergina iš Didžiosios Britanijos sugalvojo naują lūpų putlinimo variantą.

 Vaizdo įraše mergina atlieka  standartinį iššūkio veiksmą: prideda prie lūpų Pringles dėžutę ir siurbia iš jos orą. Tuomet staigiai patraukia dėžutę ir pasirodo su lūpomis, ant kurių yra prisitvirtinę du traškučiai.

 Vos per dieną šis juokingas ančiuko lūpų video socialiniame tinkle „Facebook“ buvo peržiūrėtas 4 milijonus kartų.

 Toks Kylie Jenner lūpų iššūkio variantas bent jau nepalieka mėlynių aplink lūpas,kaip kad daugelį internautų „papuošė“ eksperimentai su puodeliais ar stiklinėmis. Kai kurios nuotraukos ar video su ištinusiomis lūpomis ir mėlynėmis aplink jas iš tiesų kelia šiurpą.

Linksmasis variantas kur kas geresnis! Juokingąjį video rasi ČIA

Brown lips … 😍

A photo posted by Kylizzle (@kyliejenner) on

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai