JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Dizaineriai pageidauja Kendall Jenner matyti apsinuoginusią (FOTO)

Dizaineriai pageidauja Kendall Jenner matyti apsinuoginusią (FOTO)

Anksčiau K. Jenner (18 m.) tebuvo viena iš Kardashian sesučių. Na taip, aukšta, laiba, simpatiška, tačiau niekuo nesiskyrė nuo kitų šeimos gražuolių. Šiandien mergina yra lyg ant mielių augantis ir vis daugiau užsakymų sulaukiantis modelis.

Kadaise ji raudonojo kilimo renginiuose kukliai šypsodavosi fotografams, vilkėdama paprastus baltus marškinėlius ir elementarius džinsus. Dabar dėl įdomesnės suknelės ir didesnio dėmesio mergina nebijo atsisakyti nei limenėlės, nei kelnaičių. Drąsiai pozuoja visais rakursais ir vengia būti siejama su TV realybės šou “Keeping Up With the Kardashians”. Kardashianų šeima nekelia modelio reitingų, nėra ji įtakinga mados pasaulio veikėja, greičiau siejama su pigiu pasipelnymu, prastu stiliaus pojūčiu ir dirbtinumu. Tad Kendall kaip įmanydama stengiasi atsiriboti nuo jai klijuojamos parviršutiniškumo etiketės.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Pasirodo, dizaineriams lengvabūdiškas Kardashianų gyvenimas ir prasta reputacija nelabai rūpi. Daugybė garsių mados namų, pastebėję Kendall grožį ir talentą demonstruoti drabužius, pakvietė merginą tapti jų kolekcijų veidu. 2015 m. pavasario madas demonstravusi Kendall jau spėjo pabūvoti ant “Diane von Furstenberg“, “Dolce & Gabbana”, “Tommy Hilfiger“, “Balmain“, “Donna Karan“, “Stella McCartney” ir dar kelių kitų podiumų. Šį kartą ji sulaukė daugiau žiniasklaidos dėmesio nei ekscentriškoji dizainerių numylėtinė Cara Delevingne!

K. Jenner “Stella McCartney” 2015 m., AOP nuotr.

K. Jenner “Balmain” 2015 m., AOP nuotr.

K. Jenner “Tommy Hilfiger” 2015 m., AOP nuotr.

Nekeista, kad dizaineriai kaipmat pastebėjo puikią Kendall figūrą. Liekna it gazelė mergina gali pasigirti ne tik grakštumu, bet ir ūgiu – beveik 180 cm. Ne vieni mados namai panoro ant podiumo merginą matyti apsinuoginusią. Netikėtų apkalbų sulaukė “Tommy Hilfiger” ir “Balmain” kolekcijose demonstruoti įvaizdžiai, čia jaunos manekenės kūną dengė vos kelios skiautelės. Netrukus tabloiduose ėmė šmėžuoti antraštės, neva mergina turi celiulitą, jos figūra anaiptol ne tobula ir kažin ar prie tokio staigaus populiarumo ir pavydėtinos paklausos nagučių nebus prikišusi gudrioji Kardashian šeima. Jau kas kas, bet ši giminėlė žino, kaip susišluoti visa, kas naudinga, patrauklu ir paklausu.

K. Jenner “Tommy Hilfiger” 2015 m., AOP nuotr.

K. Jenner “Balmain” 2015 m., AOP nuotr.

Spėlioti, kokiu būdu Kendall prasimušė į geidžiamiausius šiandienos modelius, nesiimsime. Megina ant podiumo atrodo šauniai, šunybių asmeniniame gyvenime taip pat nekrečia, o galų gale yra verta simpatijų ir už stiliaus pojūtį. Ar ji pranoks dabartinę mados pažibą C. Delevingne – visko gali būti, tačiau iki podiumo vilkių Kate Moss ar Naomi Campbell dar teks paūgėti.

Mano išsaugoti straipsniai