JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Milijonierių atžala Kendall Jenner pasielgė kaip vargeta

Milijonierių atžala Kendall Jenner pasielgė kaip vargeta

Niekam ne paslaptis, kad įžymybių atžalos dažnai būna įnoringos ir bent jau maištingoje paauglystėje sau leidžia daugiau nei turėtų. Nuo 11 metų realybės šou „gyvenanti“ Kardashian klano atstovė Kendall Jenner pateko į nemalonią situaciją: apie jos nederamą elgesį restorane sužinojo visas pasaulis.

Kendall su drauge Hailey Baldwin pietavo viename Niujorko restoranų, iš kurio, kaip teigia jas aptarnavusi pardavėja, merginos išėjo nesumokėjusios už pietus (apie 60 dolerių) ir nepalikusios arbatpinigių. Teigiama, jog 18-metė Kendall pasitiktino, kai padavėja atsisakė jai parduoti alkoholinius gėrimus, nes ji – nepilnametė (JAV alkoholinius gėrimus galima vartoti tik sulaukus 21 metų).

Kendall Jenner ir Hailey Baldwin. AOP nuotrauka

Padavėja merginas pasivijo norėdama priminti apie neapmokėtą sąskaitą, jos teigimu draugės ėmė juoktis, o Kendall iš piniginės išsitraukė keletą 20 dolerių kupiūrų ir ėmė mėtyti į padavėją.

Šis įvykis buvo paviešintas po to, kai merginas aptarnavusi padavėja Blaine Morris, kuri, beje, praeityje filmavosi populiariame MTV televizijos seriale „Skins“, savo „Twitter“ paskyroje parašė: „Tas siaubingas momentas, kai tau tenka vytis Kardashianę, nes ji nesusimokėjo už pietus, o pasivijus į tave mėtomos kupiūros…“

Tiek pati Kendall, tiek draugės Hailey atstovai neigė tokį įžymybių elgesį. „Šitos paskalos yra absurdiškos, aš niekuomet nemėtyčiau pinigų žmonėms į veidus ar elgčiausi netinkamai. Esu gerai išauklėta“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Kendall.

Draugės Hailey Baldwin atstovas bandė užglaistyti nemalonią situaciją: „Merginos manė, kad jų sąskaita buvo apmokėta iš anksto. Kendall mandagiai pasiteiravo, ar jos duodamų pinigų užteks ir jos tikrai iš restorano nepabėgo“, – tikino atstovai.

Kaip manot, ar galėjo turtuolių dukrelė Kendall taip pasielgti? O gal griežtieji tėveliai jai nebeduoda kišenpinigių?..

Mano išsaugoti straipsniai