JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Oho! Žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukrelė gražėja bei garsėja dienomis (FOTO)

Oho! Žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukrelė gražėja bei garsėja dienomis (FOTO)

Pasaulis iki šiol mena 2013 m. pasaulį sukrėtusio „Greiti ir įsiutę“ veiksmo filmo žvaigždės Paulo Walkerio mirtį. Automobilio avarijoje žuvęs Paulas laikomas vienu talentingiausių veiksmo filmų aktoriumi.

Neįtikėtina, bet mažutei mergytei, regimai praeities Paulo nuotraukose, jau 18 metų. Tai Paulo dukra Meadow Walker, kurios aktorius susilaukė su trumpalaike mergina Rebecca Soteros. Ji mergytę augino iki 13 metų.

Šiuo metu Meadow jau savarankiška mergina, kuri kabinasi į gyvenimą ir rūpinasi finansais pati. Gražuolė save atrado modelio amplua, mergina pasirašė kontraktą su garsia JAV modelių agentūra ir nuo šiol sėkmingai kopia karjeros laiptais. Kaip žinia, amerikiečiai tiesiog pakvaišę dėl Paulo – jis daugeliui buvo ne tik žavingo vyro, puikaus aktoriaus, bet ir mylinčio tėvo pavyzdys. Nenuostabu, jog ten, kur eina aktoriaus dukra Meadow, veriasi durys. Mergina modelių pasaulyje yra vertinama dėl savo puikios išvaizdos, skaisčios odos ir liaunos figūros. Meadow be galo fotogeniška, tačiau ji savo gyvenimo su modelio veikla nesieja. Merginą labiau traukia drabužių dizainas, tad amerikietė jau audžia mintį įkurti savo drabužių liniją. Nėra abejonių, jog merginai pasiseks – žinoma pavardė ir talentas gali nuversti kalnus! Tiesa, Meadow kol kas netrokšta perdėto dėmesio ir nedalina interviu žiniasklaidos kanalams. Jos taktika puikiai apgalvota – kam įkyrėti gerbėjams? Mergina veikia tyliai, bet užtikrintai.

Siūlome pasigrožėti fotogeniškosios Meadow fotografijomis. Panašumai į tėtį akivaizdūs, tiesa?

😍😍😍😍#paulwalker#meadowwalker

A post shared by Love you Paul Walker ❤ (@angel.paulwalker) on Sep 7, 2017 at 12:39pm PDT

can’t believe she’s so beautiful😍goodnight!💗

A post shared by Meadow Walker❤ (@lovingmeadowwalker) on Sep 16, 2017 at 4:28pm PDT

thank you all so much for 97 followers in 3 days! so close to 100 followers😍❤

A post shared by Meadow Walker❤ (@lovingmeadowwalker) on Sep 17, 2017 at 11:30am PDT

beautiful😍😍❤

A post shared by Meadow Walker❤ (@lovingmeadowwalker) on Sep 16, 2017 at 1:38pm PDT

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on Jul 5, 2017 at 11:25am PDT

Mano išsaugoti straipsniai