JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vau! „Victoria Secret“ šou šiais metais kelsis į daugelio dievinamą šalį (FOTO)

Vau! „Victoria Secret“ šou šiais metais kelsis į daugelio dievinamą šalį (FOTO)

Praėjusiais metais „Victoria Secret“ angeliukių šou vyko ne taip jau toli nuo mūsų – romantiškajame Paryžiuje. Šou netrūko jausmingų drabužių elementų, nuostabių atlikėjų atliekamų kūrinių, o viską vainikavo efektinga šou pabaiga, kurioje iš viršaus pabiro daugybė spindinčių žėručių.

Kiekvienais metais garsusis šou, kuris pritraukia ne tik labiausiai mados pasaulyje vertinamus modelius, bet ir žymius atlikėjus iš viso pasaulio, stebina grožiu bei prabanga. Victoria Secret kūrėjai jau nusprendė, kuriame mieste šiais metais vyks magiškasis apatinio trikotažo šou. Jei trokši savo akimis išvysti šį šou, turėsi gerokai pataupyti, mat 2017 m. renginys vyks Kinijoje, Šanchajaus mieste!

“Victoria’s Secret” angelai
Vida Press

Tik įsivaizduok, kokį egzotika dvelkiantį šou yra parengusi Victoria Secret šou kūrėjų komanda. Anot organizatorių, šiais metais vyksiančiame šou netrūks rytietiškų detalių, kolekcijos stebins spalvų gama, o modeliai kaip visuomet ves iš proto. Victoria Secret merginos socialiniuose tinkluose jau dalinasi naujienomis apie už kelių mėnesių vyksiantį šou bei nekantrauja pademonstruoti, ką specialiai šiam šou sukūrė talentingieji dizaineriai.

Ar tave visuomet žavėjo nuostabi Kinijos architektūra, kerinti gamta bei gardžiausias maistas? Tuomet nepraleisk galimybės vienu šūviu nušauti dviejų zuikių – pamatysi kvapą gniaužiantį Kinijos architektūrinį paveldą ir pasigrožėsi modelių šou. Oi, kad taip stebuklingai banko sąskaitoje atsirastų reikalinga suma… Nesupyktume.

Kinija
Kinija
Shutterstock
Mano išsaugoti straipsniai