JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELĖ pristato premjerą: gyvenimus keičiančią istoriją „Mergina su principais. Kerė Pilbė“

PANELĖ pristato premjerą: gyvenimus keičiančią istoriją „Mergina su principais. Kerė Pilbė“

JAV rašytojos Caren Lissner knyga apie protingą, bet gausybę kompleksų turinčią merginą 2003 metais tapo kone biblija daugybei jaunų merginų visame pasaulyje. Pagal ją ir pastatyta komedija „Mergina su principais. Kerė Pilbė“, kuri kino centruose „Forum Cinemas“ startuos su PANELĖS premjera balandžio 7 d.

Dėmesio! Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje balandžio 7 d. įvyks vieninteliai filmo „Mergina su principais. Kerė Pilbė“ seansai, Vilniuje ir Kaune filmas bus rodomas ir kitomis dienomis, bet balandžio 7 d. yra nepakartojama proga pamatyti šį filmą anksčiau nei kiti, nes ką gali žinoti: gal jis pakeis ir tavo gyvenimą!

„Mergina su principais. Kerė Pilbė“ – nepaprastai atvira ir nesusipratimų kupina komedija pasakoja apie merginą Kerę. Ji – vunderkindė. Būdama 19-os ji baigė prestižinį Harvardo universitetą ir nuolatos tobulindamasi tapo savotiška vaikščiojančia enciklopedija, kuri mieliau per savaitę perskaitys 17 knygų negu išeis pabendrauti su bendraamžiais. Jos pragyvenimą Niujorke apmoka tėtis iš Londono, nes ji neturi darbo. Visus žmones ji vertina kaip intelektualiai ir moraliai neišsivysčiusius, todėl ji neturi draugų.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

Vienintelis žmogus, su kuriuo Kerė bendrauja – psichoterapeutas dr. Petrovas (akt. Nathanas Lane‘as), kuris po aibės nesėkmingų bandymų įvesti merginą į normalų gyvenimą davė jai užduotį: išpildyti vos penkis naujus dalykus savo gyvenime.

Kerė pasiryžta. Nors kai kurios užduotys nepaprastai siaubingos! Pavyzdžiui, nueiti pasimatymą su patinkančiu vaikinu. Kerei vos nuo tokios minties plaukai šiaušiasi. Bet… pasirodo tai įmanoma! Pradėjusi vykdyti įsipareigojimus mergina staiga supranta, kad gyvenimas ne toks jau ir blogas. Tačiau ar ji tikrai nori pakeisti savo gyvenimą?..

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

Gal tu ir nesieki užkariauti Harvardo, bet pažiūrėjusi šį filmą gausi ne vieną pamoką. Pasak režisierės Susan Johnson, svarbiausia iš jų skamba šitaip: norėdama pakeisti savo ateitį turi susitaikyti su savo praeitimi.

Pamatyk pirmoji! Balandžio 7 d. kino centruose „Forum Cinemas“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – komedijos „Mergina su principais. Kerė Pilbė“ premjera, kurią pristato PANELĖ. Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/305597/

Mano išsaugoti straipsniai