JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Baugūs pokyčiai per 3 metus: Kaia Gerber iš sveikos merginos virto skeletu (FOTO)

Baugūs pokyčiai per 3 metus: Kaia Gerber iš sveikos merginos virto skeletu (FOTO)

Regis, supermodelio Cindy Crafword dukros, jaunosios manekenės Kaios Gerber sveikata nesitaiso. Nors daugelis merginai įtaria valgymo sutrikimus ir pataria kuo greičiau kreiptis į mitybos specialistus, nerimo kupini šauksmai, regis, nepasiekia šešiolikmetės.

Naujausiose nuotraukose Kaia jau neatrodo tiesiog liekna. Ji – perdžiūvusi. Liesumo efektą dar labiau sustiprino pasirinktos juodos, aptempiančios odinės kelnės, kurios išryškino kiekvieną merginos apatinės kūno dalies centimetrą. Deja, ir kiekvieną kaulelį.

Iš pirmo žvilgsnio mados pasaulio sensacija vadinama mergina atrodo įspūdingai – liekna, aukšta ir turinti nepaprasto grožio veido bei kūno odą. Tiesa, Kaios lieknumas jau neatrodo sveikas bei racionalus. Tik pažvelkite į Kaios kojas – jos atrodo tokios liesos, jog, rodos, perlūš per pusę it mediniai degtukai!

Kaip žinia, Kaiai vos šešiolika ir jos moteriškumas dar tik formuojasi, tačiau šis faktas aplinkinių neramina. Daugelį tiesiog verčia kraupti Kaios išvaizda, mat iš prigimties liekna mergina vos prieš keturis mėnesius atrodė kur kas sveikesnė bei gyvesnė. Artimų Kaiai žmonių teigimu, paauglė dienos metu valgo vien mažai kalorijų turinčius produktus – salotas bei sriubas, o vakare leidžia sau pasimėgauti desertu su draugų kompanija, tačiau šis skanėstas nekompensuoja visos dienos kalorijų normos. Jei Kaia lieknės taip sparčiai ir toliau, po keletos mėnesių jaunojo modelio mamai Cindy neliks nieko kito, kaip mergaitę pristatyti valgymo specialistams, kurie sudarys šešiolikmetei tinkamą maisto programą.

Internautai jau dalinasi nuotraukomis, kuriuose Kaia vaizduojama prieš trejus metus ir šiuo metu – skirtumas akivaizdus ir be galo skaudus. Kadaise ji buvo daug besišypsanti, gerą nuotaiką spinduliuojanti ir sveikas kūno formas demonstruojanti mergina, o šiuo metu vis rečiau jos veide pasirodo šypsena. Rezultatas tikrai nedžiuginantis. Įdomu, ką galvoja Kaios artimieji ir draugai, nejaugi tokį merginos svorio pokytį jie laiko normaliu? Daugelis to negali suprasti.

What do you think about Kaia? #model#kardashian

A post shared by Hadids/Jenners/Baldwin (@hadidjennerbaldwinnewss) on Mar 19, 2018 at 11:58am PDT

Mano išsaugoti straipsniai